TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

monchitta

Tak s týmto som na neho vyletela už aj ja, urazil sa, pohádali sme sa a potom došiel, že nemá zdravotný problém, že je proste unavený...

raduskaaa

kludne mozte aj tak wendy... nech si da najprv dve tabletky erektonu a ked to bude malo, tak nech si hned da dalsie dve a to by uz isto malo stacit... potom napis, ako to dopadlo, dobre?...

monchitta

Ahojte, čo by ste robili v mojom prípade, máme dve deti sme manželia 6 rokov, poslednú dobu mám pocit, že už manžel po mne netúži, postaví sa mu, ale po chvíľí mu padne.. tvrdí, že je unavený, ale mne sa to nezdá...

raduskaaa

wendy ano, odporucane mnozstvo tabliet erekton max su 4 tablety pred pohlavnym stykom... ale niektorym chlapom stacia aj 2... treba vyskusat a podla toho si ich davat...

Zoe27

Kupila som si ich, dnes by mal prist domov, uvidime ako to dopadne kazdopadne dam vediet a ano tie som si kupila, neboli drahe myslim, ze celkom v pohode.

amalias

Cauky Zoe, nic nemozes stratit! Bud to pomoze alebo budete stale na tom istom! Pokial som ale spravne pochopila, tak sa bavite o tabletkach Erekton MAX, ktore moj muz uziva a tym padom ti viem povedat, ze si sa spravne rozhodla. Od kedy si ich pred pohlavnym stykom dava, tak si ho obidvaja viac uzivame.