TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

humina

haha co ja viem, este si na to zvykne a nebude s tym vediet prestat, uzivat haha alebo sexovat :D co by ste potom robili? ved to uz sa takemu neda stihat :D jasne, ze nie na hlavu, ale to nie je na prirodnej baze ci co?

PetoKK

4 tablety pred sexom xD z toho sa aj naješ... Radšej si kup originalnu viagru alebo aspoň generikum, bude ti stačiť aj pol tabletky a budeš zviera.

Janna478

Richard odporúčajú sa užiť 4 tablety cca 30 minúť pred pohlavným stykom. Ako často, to je len na tebe. Závisí to od toho, ako často mávaš pohlavný styk. Pokiaľ vládzeš, tak môžeš aj každý deň ich užívať. To je asi všetko, čo sa týka užívania.

MiaLiatnova

...humina z coho by mu malo zacat "svitorit" (ako si to ty nazvala)?...ved tie tabletky su na lepsiu erekciu a nie na hlavu :DDDD...

Janna478

Ani neviem, koho mám označiť a komu moju správu venovať. Ale asi napíšem tak všeobecne a kto bude chcieť si prečíta, a kto nie, tak nie. Téma je o tabletkách pre lepší sex. Ako poviem vám, že už mám nejaké tie roky a našťastie sme takýto problém keď sme boli mladí nemali. No teraz je to už úplne iné. Môj manžel už tak nevládze a preto sme boli donútení po tabl. siahnúť. Výber som čisto nechala na ňom a začal užívať Erekton max. Zo začiatku som sa bála, aby mu to neuškodilo, keďže má už trochu problémy aj so srdcom ale v lekárni nás presvedčili, že to môžu aj takí ľudia užívať. A mali pravdu. Jemu sa nič nestalo a sex je opäť výkonný a dobrý ako za mladi! Takže takýto je náš príbeh :-)

Glum

Ja osobne som vyskúšal kamagru gold, tadacip, zerex. Z kamagri som mal upchatý nos ale fungovala minimalne hodinu. Tadacip bol asi najlepší lebo mi tak stál že som sa nevedel ani spraviť. Síce mi to učinkovalo až po troch hodinách ale ďalšie dva dni mala priateľka o zabavu postarané :) žiadne vedlajšie učinky sa mi neprejavili. No a nakoniec zerex, čisto na prírodnej báze takže som ani neveril že by to nejako fungovalo. Zo začiatku to fakt fungovalo ale po týždni mi to prišlo ako placebo efekt. Ako keby si už telo zvyklo a nič sa nedialo, za to migrena a upchaty nos bola samozrejmosťou. Nerobim tu nikomu reklamu ako podaktorí, preto sem nedam ani odkaz kde som to zohnal, len som sa chcel podeliť so skusenosťami.. Možno to niekomu bude učinkovať inak ako mne, záleži na tom v akej forme ste blablabla ;)

klamira

Ja som si tiez hovorila, ze toto nikdy nebudem potrebovat a zvazujem kupu tabletiek pre partnera, ale neviem som taka nerozhodna.

zajha

no ja som si citala, ale niekto pisal tak, druhy tak, a neviem ci to jedavaju teraz a tak :) a napriklad peto tvoj koment nebol moc pozitivny, tak chcem vediet co a jak a ci sa to oplati :)