TABLETKY PRE LEPSI SEX ?????POMOZU???????

PetoKK

Bože tak si kupte genericku viagru, máš tam napríklad 8 tabliet ale su tak účinne že mu stači aj polka. To vám vydrží aj na dva týždne.. A nie žrať tie trápne akože čisto prírodne produkty, kde si musiš dať aspoň pol balenia aby to niečo spravilo xD ach škoda reči.

MiaLiatnova

..humina keby chcel kazdy den sex, tak to moze aj kazdy den...su aj taky chlapi, ktori to jednoducho potrebuju stale..ale moj nastastie taky nie je...no praveze dlho nevydrzi jedna krabicka, kedze sa tam nachadza 8 tabliet a ked si vezmes, ze pred jednym pohlavnym stykom sa odporuca uzit 4 tabletky, tak to balenie vydrzi na dva pohlavne styky...ale zase niektori si davaju aj menej tabliet, ze napriklad len 2 alebo 3...aj to sa moze a tym padom ti tabletky vydrzia dlhsie..

kajka294

allie1 a podarilo sa vam zachranit manzelstvo alebo nie? a ako to riesil sexuolog? len sa s vami rozpraval alebo aj nejake tabletky vam odporucil? celkom ma zaujima ako taketo problemy riesia odbornici.

humina

MiaLiatnova

Aha takto ja, ze si to davate kazdy den, aby to fungovalo. Tak to nie je az take zle a ako dlho mu asi vydrzia?

Allie1

No keď čítam tie vaše príbehy, vau, napríklad my sme mali podobné problémy, riešili sme to poradňou a manžel chodil k sexuológovi. Nehanbili sme sa na to, ale začali sme to riešiť dosť neskoro, už keď sa nám rozpadalo manželstvo.

MiaLiatnova

..humina nejake dva mesiace ich uz mame ale to aby si si nemyslela, ze ich kazdy den berie..to vobec nie!...iba ked sa schyluje k tomu, ze budeme mat sex, tak si ich da...takze by som to nepovazovala ani za vyzivovy doplnok...neviem, ako by som ich inak nazvala..su to len na podporu tabletky, asi tak...

humina

MiaLiatnova

aha takto, takze to su na prirodnej baze, ako dlho to uz berie partner? lebo aj tak, neviem, vies predsa len tabletky dalsie, resp. skor sa to da brat za vyzivovy doplnok

klamira

remcike

Sme spolu uz skoro 8 rokov. Dlho a neuspesne sa snazime o babatko a poslednu dobu sa dost hadame, mame nezhody, priatel casto nespi doma :/ Mam pocit ze ma aj inu, ale tvrdi ze bol u kamarata lebo je doma dusno alebo u rodicov.

MiaLiatnova

..humina ale zase tie tabletky nie su navykove, toho sa nemusis bat...je to len na povzbudenie a vykonnost...ked mu nebudes stihat, tak mu povies, aby si tie tabletky uz viac nedaval...prave ze erekton max ma prirodne zlozenie a obsahuje vysoku davku argininu, kvoli comu je lepsi ako ostatne ine taketo tabletky...

remcike

My sme taketo tabletky pouzivali po prvom dietati, lebo sme sa nejako k sexu nevedeli dokopat, nemali sme chut obaja. Bolo toho na nas vela.

klamira
Tym by som sa vobec netrapila, take nieco je normalne a bohuzial sa to stava, ako dlho ste spolu? A ako dlho trvaju problemy? Ako si sa ich snazila riesit?