Ako oslabiť alebo úplne potlačiť pud sebazáchovy?

Lulita

kazdy ma v zivote s niecim problem, podla mna je dobre si stanovit nejake ciele, ze to a to do toho a takeho casu doriesim, proste to brat ako fakt a ist za tým, ak ma clovek problem napr. s 10 vecami, casom z nich bude 8 atd. len treba konat, nie vzdy vsetko sa podari, ale fnukanim sa clovek neposunie ani o cm

virtuality

Tiez padam z jedneho fiktivneho dna na druhe a nechce sa mi vstavat. Akoby bol cely zivot jednou velkou bezodnou priepastou a akekolvek zachranne lano cistou iluziou.

Sejla

Mimulus
Napíš tú knihu, čo si chcel... Nato nepotrebuješ nič. Ale napíš ju. Alebo si založ svoj vlastný blog na spôsob denníka, píš o svojich pocitoch.

jedulka

Mimu ...pomož, musím rychle odject, než se vrátím at s ní je někdo v kontaktu, připojte se i ostatní co to myslíte dobře s člověkem !!!!!!!
www.zdravie.sk

Mimulus

Máte pravdu - som neschopný, sebecký hajzel, ktorý vidí stále len seba a svoje problémy a oberám ľudí o energiu.

už teraz viem prečo je vždy okolo mňa málo ľudí, prečo strácam priateľov.

A z toho vyplýva len jedna skutočnosť - že bude lepšie ak zostanem sám.

Nemám na tomto svete čo robiť.

jedulka

Maoam ...ani se neměň!Co bys z toho měla, znásilněný rozum? Na to se můžeš, víš co ...raz, dva, tři ..a hotovo:-)

jedulka

Maoam ...já tě neselektuji, jen si to napsala tak dobře, jak si to i já myslím ...a víš ty co ani nejdu rozebírat jak to cítím,ale tak jako ty ......

Maoam

Jedulka: hej, viem, ze to viacerym na fore vadi (teraz nemyslim Kabel, ta je super a mysli to so mnou dobre a dohliada na mna :-)), ale v tomto sa asi nezmenim, na druhej strane je to dobre na selekciu ludi - bud ta niekto prijme alebo nie :D.