Ako oslabiť alebo úplne potlačiť pud sebazáchovy?

virtuality

Sejla, to si napisala velmi dobre s tou slobodou. Kiezby som takto tie obmedzenia dokazala vnimat....
Inak, mne vcera velmi pomohol, napriek tomu, ze sa tak velmi trapi a prechadza tym, cim prechadza a som stastna, ze niekto ako on existuje. Zrejme to tu necita a tento prispevok sa strati medzi milion dalsimi tu, no i tak, este raz dakujem.

S pozdravom Lily

jedulka

Licidia....co se toho týká, můžu ti konkrétně zodpovědět na všechny otázky.Ale raději po emailu, máš ten můj pod nickem, klidně si vytvoř jinou adresu, mě to nijak neurazí, když můžu tak pomůžu.

Lulita

jedulka - aj na to som myslela, len neviem, ci budem vediet tvrdit, ze ano, beriem poslusne :)) nie je to ziadna slava, kopec ludi to berie a stavy rovnake, akurat z nich maju dalsie obsesie, priberanie, neziaduce ucinky hrozne :(

jedulka

Lulita,léky musím mít stále v kapse,když se takhle "ztratím" rychle jednu vyndat a rozcucat jí aby okamžitě zabrala, jinak jsem pryč ...
Ty léky si můžeš předepsat, kdo říká, že je bude i brát :-)

Sejla

Žužova a čo takto prestať vnímať ten "pud sebazachovy" ako niečo, čo vám bráni v slobode a pochopiť že sloboda nastáva až po uvedomení a prijatí obmedzení?
Jedulka, nevyčerpávaj sa tým, pomôcť môžeš len tomu, kto tú pomoc chce.

Lulita

jedulka - mne sa tiez cuduju, ako s tym mozem chodit do prace, kamaratky, co to maju, su doma, alebo na invalidke, ja potrebujem na hypoteku, najom nemozem ostat doma a to ma desí, pri tých stavoch, co mam sa prekonavam kazdy den :/

jedulka

práce už léta nepřipadá v úvahu,sama ale zaplať pán buch nejsem,mám doma dvě už dospělé dcery a jednu 7 letou vnučku.Lékaři se mi diví,prý jak to zvládám takhle zatížená,ale pro mě jsou vysvobozením,kdyby tady nebyli....

jedulka

Lilita...jen jedny a ty jsou návykové...Xanax,už jsem závislák.Ale ani detox ani nic jiného mi nikdo z těch mých odborníků nedá,prý je to tam ošklivé a není to nic pro mě.

Lulita

jedulka - aha, tak ja som neskusala pýtat, ale asi casom popýtam, len to asi budem musiet do seba pchat lieky, inak mi nedaju, ja fakt niekedy trpim, ale ostat doma nemozem, lieky ti to neulahcuju co