Alergia na roztoce

ivica84

aj mne by bodlo keby viem kde kupim ten paplon som po uraze nohy a ranu musim vetrat tak chcem ten paplon s dierou

Kesic

Moja dcera je silna astmaticka a najlepsie jej spravil paplon z aloe vera je v nom streknute extrakt z aloe a tým nici roztoce adá sa prav na vyssich teplotach som maximale spokojný uz dlhsie ma pokoj od zachvatov a kaslu

Sona345

Ja mám tiež alergiu na roztoče a veľmi mi pomohlo vynovenie bytu - žiadne závesy ani koberce, namiesto záclon máme žalúzie a do manželskej postele sme si kúpili antialergický matrac a vankúše s paplónmi. Teraz ma už tak nedusí. Alergia na roztoče je síce nepríjemná ale dá sa s ňou v pohode žiť. Len musí človek niečo obetovať

Vikkii

urcite ja mám alergiu na oztoce kupila som si paplon s dierou s aloe vera a spi sa mi lepsie bez ranneho kaslu :)

rudvajzer

Ja som to kupil manzelke najprv ma vysmiala no teraz si to pochvalije ze sa dobre vyspala a citala aj nejaké odporucania od ortopeda

tomino874

aj ja ho mám chvílu mi trvalo kým som si zvykol ale je to fajn hlavne takto ked je vonku este zimsie a mne je teplo tak len vystrcim nohu a nebudim sa na to ze som dopoteny