Alergia na roztoce

martino61

Priatelka si to objednala a ja som to vyskusal ale ked ze spavam na bruchu tak to nevyuzjem ale priatelka si pochvaluje presli ju aj bolesti ladvin je citluva na chlad

tomino874

ja mám taký doma dostal som ho pod stromcek od dcery lebo zena jej povedala ze jej kradnem paplon :) a je to celkom dobra vychytavka :)

Oto96

Veronika ja som ho kupil vnucke maju aj take mensie ako pre deticky a mala konecne spi celu noc a nevykrikuje zo sna ze jej je zima a ze ju ma mama zakryt :) a este je aj antialergicky tak ze 2+ navyse :)

RNG

Najviac roztocov a ich rozpadnutych vyluckov a casti tela sa nachadza asi na poduske, odkial ich v noci vdychujes.
Takze je dobre mat pratelne/vyvaratelne podusky alebo ich casto menit
Splodiny z roztocov sa zbieraju najma v matracoch, takze po 10-15 rokoch ich tam moze byt aj vyse 10% vahy matracu. Matrace treba pravidelne vysavat a pokryvat nejakou vrstvou, cez co neprepadnu ani vylucky ani casto tiel roztocov.
Roztoce sa daju vybir aj chemicky(mite sprays), ale to vrelmi neodporucam , lebo na chemikalie sme citlivi aj my.

Veronika125

Mne by sa taky paplon hodil pre dceru ta sa vkuse odkopava a tiez si dala paplon medzi kolena a hoci ju zakryvam aj 5-6x za noc rano ju vzdy najdem hentak.

Kesic

ja som to minule videl na zivo :) a vyzera to zaujimavo a dcera to chce kupit pre moju vnucku ktora spi s paplonom medzi nohami a nepomohol jej ani paplon 200x200 aby nemala holy chrbat tak som zvedavy co na to povie mala sa zase zasmejem :D