Alergia na roztoce

margitka100

fuu plysovych hraciek ma moja dcera plnu izbu, to bude placu ked jej ich budem chciet poschovavat, ale ked to ma pomoct tak to budem musiet..no my mame doma este take starsie paplony, co mi dala este moja mama..ake paplony su vhodne teda?

Terezka5

v prvom rade by si mala dat prec vsetky plysove hracky lebo tam sa najviac drzia roztoce a prach a to sposobuje podrazdenost, odporucila by som ti este aj kvalitne paplony, pokial teda nemas, ak mas tak ich daj vyvetrat alebo zamrazit do mraznicky

margitka100

baby mojej dcerke tiez zistili alergiu na roztoce a teraz vobec neviem kde zacat a co robit aby som jej najlepsie pomohla. Poradite mi? doktorka mi nic poriadne k tomu nepovedala

mala_sovicka

pondelok som si objednala ten paplon, este by mi mal prist do Vianoc uvidim ci to stihnu, lebo teraz ma kazdy toho vela pred vianocami a koncom roka a potom ked ho budem mat a odskusam ho tak napisem ako som spokojna :-)

mala_sovicka

dakujem ti za stranku.. uz som si konecne nasla nato cas a som si pozerala tu stranku a v porovnani s inymi sa mi najviac pozdavala.. tak tento tyzden si z tade planujem aj objednat jeden paplon na skusku a potom uvidim ci aj dalsie..

simka214

je to fajn riesenie podla mna nemusis stracat cas behanim a mozes sa aspon viac venovat manzelovi:-).. a ja som si ho objednala z grasshopperu, skus pozriet stranku a uz sa rozhodnes ze ci si z tade objednas aj ty..

mala_sovicka

to je inak celkom dobre riesenie objednat si to cez internet, aspon mi to usetri cas a nemusim behat kade tade a zhanat to.. a cez aku stranku si si to objednavala?

simka214

myslim si ze by si ho kupila aj v obchode, ale ja osobne som si ho objednala z internetu lebo som nemala cas ho zhanat v obchodoch a cez internet som to mala rychlo objednane a aj mi ho dorucili dost rychlo

mala_sovicka

tak to ste ma potesili ze sa pranim neznici.. a kde ten paplon kupim? dostanem ich kupit aj v obchode? isla by som do mesta a hned by som ich aj kupila..