Alergia na roztoce

Terezka5

chcem sa s vami aj ja podelit o svoje skusenosti s pranim paplonov.. vzdy som mala nekvalitne paplony ktore tiez ked som dala do pracky tak uz sa nedali viac pouzivat, potom som zacala paplony davat do cistiarne ale to mi islo dost do penazi tak nakoniec som sa rozhodla investovat do kvalitnejsich paplonov ktore mozem prat v pracke a kupila som si paplon s dierou a uz som ho prala viac krat a je stale rovnako dobry

simka214

kludne mozes ten paplon prat v pracke, ja som ho uz viac krat prala a nic sa s nim nestalo.. davam ho prat na 60tku a dobre sa mi vyperie..a poznam tie situacie s nekvalitnymi paplonmi ktore som dala tiez oprat a potom rovno som ich mohla hodit do kosa

mala_sovicka

tak nad tym paplonom zacnem aj ja uvazovat, lebo mne strasne vadi ze ked mam nohu spod paplona tak mi fuka aj na chrbat a potom ma strasne bolia krize.. a tie paplony sa daju prat v pracke? lebo vela paplonov ked som ich dala oprat do pracky som ich vybrala take ze sa uz nedali viac pouzivat..

simka214

ano existuje a je to viac menej taka novinka.. nebude ti az tak teplo pod nim v lete a je velmi fajn ze ked si chcem dat nohu von z paplona tak nemam odokryty chrbatik.. vela mojich kamaratiek uz maju ten paplon a zatial hovoria same pozitiva, pre nas zeny podla mna velmi dobry paplon

simka214

moja kamaratka ma ten paplon s dierou, ona ma sice s karbonovymi vlaknami ale tiez si ho objednavala s grasshopperu a je s nim velmi spokojna.. vravi ze tu dieru naplno vyuziva a ze teraz sa jej o vela lepsie spi a ze jej neni uz cez noc take teplo..

vierocka514

uz som si pozerala tu stranku grasshopper.. a nasla som tam aj bavlnene paplony s dierou..ma ho niektora z vas? lebo ma velmi zaujal kedze mi byva stale v noci teplo a stale si vykladam nohu spod periny.. chcela by som vediet vas nazor:-)

simka214

ja som si tiez objednavala paplon z grasshopperu a mali ho skladom tak som ho uz do 3 dni mala doma..ale vacsie objednavky vedia tak do 14 dni dorucit..