Alergia na roztoce

Anton669

Tak ja mam alergiu na roztoče už snaď od mala...
Čiže môj zaručený recept je: antialergicky vankúš a matrac, pozor na vlhkosť v byte, pravidelne vetrať, sprej proti roztočom www.fleurance-nature.sk a samozrejme utieranie prachu (to má na starosti manželka, keďže ja mam alergiu :D)

Ela1234

Zháňam matracový chránič na posteľ, tak ako písal tuto kolega nižšie kvôli roztočom. Našla som niečo takéto www.scanquilt.sk, majú ho akurát aj v zľave, ale predtým som žiadny nemala tak sa pýtam na skúsenosti :) a hlavne neviem či sa vyrábajú aj chrániče špeciálne pre astmatikov...

sysslik

na kazdej stranke kde maju produkty ktore ponukaju maju vacsinou aj ceny napisane, takze ano maju:-) Zlavy sem tam mavaju, treba to ale sledovat, teraz ani neviem ci nejaku maju

astoj

roztoče žive su pre človeka užitočne, mrtve su škodlive a hlavne ich vykaly. Roztoče sa nezachytia v postelnom pradle ale prepadnu až do madraca , su 0,3 mikrometra okom ich nemožno pozorovať. Je na to stroj na hlbkove vysavanie , ktorym tieto roztoče vytiahnete z madraca.
Ak chcete vedieť viac napište na moj mail.

moncici11

som tu dlhšiu dobu nebola a nestihla som to ešte ani pozrieť ale idem nato. Idem to teraz hneď preštudovať ktorý by bol ideálny a uvidím. Sú tam aj ceny paplónov napísané? Mávajú sem tam aj nejaké zľavy na ne?

Zloba289

Myslim si ze kazdemu vyhoduje nejaky iny material. Ja si osobne neviem predstavit ze by som mala saten, ja musim mat len bavlnu. Ako sa hovori sto ludi, sto chuti:-) To aky chranic zhanas??

Ela1234

Ja som mala taký ten matný satén od scanquiltu a boli super, ale teraz mi známa spomínala, že kúpila rovnako matný satén v Kauflande a vraj sú tiež fajn. Ja by so sa chcela poradiť ohľadom matracového chrániča. Viete mi poradiť aký je najlepší pre astmatikov?

Terezka5

ked ste mali aj doteraz take tak nie je dovod vymyslat a experimentovat a este ked ste boli aj spokojny. A tie ste mali z kade? Inak ja som to vedela, len som chcela aby si si to zistila sama:-)

sysslik

to by som ti radila vyskusat a uz uvidis, ale myslim ze aspon trosku to pomoze. Viem ti poradit iba stranku z ktorej som si aj ja objednavala nase paplony ktore mame doma a my sme spokojny. Pozri si tuto grasshopper.sk a my mame jeden aloe vera a druhy karbonovy. Uz si musis ty vybrat ktory by bol pre teba najidealnejsi

moncici11

vyskúšam teda vymeniť ten môj starý za nový a budem dúfať v to že to aspoň trošku pomôže. Vieš mi aj nejaký poradiť, prosím ťa?