Alergia na roztoce

Margitka100

To mas pravdu, to by som musela odskusat aby som zistila ci mi take vyhovuju. Nebudem teda riskovat a kupim bavlnene, aj doteraz sme take mali a boli sme spokojny. Ano, zistila som ze tam maju aj obliecky a dokonca aj ine veci

sysslik

urcite by to mohlo pomoct, vsak ked ti nieco je tak treba vsetko vyskusat a az potom zistis co ti pomohlo. Skus sa popozerat po nejakych kvalitnejsich paplonov a uvidis ci to zaberie

Terezka5

mozno by ti niekto povedal ze su dobre, ale na saten musis byt zvyknuta. My sme dostali satenove obliecky ako svadobny dar ale ja som si nane nevedela zvyknut a musela som kupit bavlnene. Tu plati to ze kazdemu vyhovuje nieco ine :-) Co si zistila? Maju tam aj obliecky?

moncici11

hlavne liekom sa chcem vyhnúť, som úplne proti a nechcem žiadne ani brať až pokiaľ to nebude akútne..meniť paplón som neskúšala a je pravda že ten čo mám doma je už dosť starý, myslíš že by to malo pomôcť? plyšové hračky tie vôbec nemám doma

Margitka100

A satenove nie su dobre? Ja som rozmyslala nad takymi, ci lepsie su bavlnene? No vsak to neviem, musim to pozriet ale sa mi zda ze tam maju aj obliecky a take veci, idem to kuknut

sysslik

lieky pomahaju asi najlepsie na alergiu, ale ked sa nechces napchavat stale len liekmi, tak vyskusaj napriklad zmenit aj paplon, alebo neviem ci mas v byte nejake plysove hracky(tam sa najviac drzi prach), hm? ci to si uz skusala?

Terezka5

najlepsie su bavlnene obliecky, to ti povie kazdy :-) A vsak tam kde si si objednavala aj paplony tak tam nemali aj prislusenstvo, obliecky, plachty, uteraky atd?

Margitka100

Baby este rozmyslam ze by sa mi zisli jedny obliecky na tie nove paploniky, viete mi poradit dobry material? A z kade kupit?

moncici11

prosím vás čo vám pomohlo na alergiu? zistili mi na prach a roztoče a neviem ako ďalej..iba lieky pomáhajú? či máte skúsenosti aj s inými trikmi ako zmierniť alergiu?

sebinomaly

vies co pozeral som viacej stranok kde mali paplony a vankuse ale nejako sme sa nakoniec rozhodli pre grasshopper a z tade sme si ich objednali..no nemozem nic zle povedat, objednavka prebehla uplne hladko, takze kludne by som aj nabuduce z tade objednal