Alergia na roztoce

dada

mimka,ja mám preparát na roztoče z firmy Finclub,skúste cez internet www.finclub.sk.určite to pomôže mám skúsenosti s viacerými prípravkami z tejto firmy.

lulu+monika

Mi sme teraz dozvedeli ze náa 15 mesacní syn má alergiu na roztoce. Lekár nám poradil odstránit plysové hracky alebo ich dat kazdi tyzden do mraznicky. Zevraj roztoce sa daju vymrazyt. Vyskusame to aj s vankusom aj s paplonom. skoda ze matrac sa nam tam nezmesti.

rebecca

ahojte mamicky,mam 17 a som alergicka na roztoce....ked som bola mala,bolo to hrozne,stale som mala alergicke priznaky,vecne nadchy,ale lakarka mi naordinonala nejaku vakciinu,brala som to cca 1/2 roka a potom mi to preslo,mamina hovori,ze som asi vyrastla..v tom obdobi som byvala aj casto chora,ale ked som prisla do puberty,dost sa to zlepsilo,zvysila sa mi hmotnost,stratila alergia a prestala som byvat tak casto chora...nezufajte,deti z toho vyrastu :))

vlasta

Dobre je mat doma cisticku vzduchu, ktora nici rozne bakterie, spary plesni roztoce a pod. Zaroven iopnizuje vzduch. Info 0907669444

colina

Moja dcérka je alergička.Nie na roztoče ale zakaždym na inšie.Ja len na psa a mačku.Ano aj mi sme z domu odstranili čo sa dalo ale teraz veľa čítam aj na nete.Nové študie hovoria o tom že úplne izolovať byt nie je ok.Máme malé koberčeky a závesy na oknách a často všetko periem.
Ked som doktorovi povedala že ideme mať psíka no viete čo mi asi povedal.Ibaže nové trendy hovoria aj o tom krátkosrstý pes má viac alergénov na sebe ako dlhosrstý.Ano aj moji rodičia majú psíkov a vidieť neporiadok len po krátkosrstom.Teda ak máte koberce odstrante ich a nahradte malými pretože zachytávajú veľa prachu, dajte malé záclonky,sieťky na okná.Ak teda môžem odporučiť.

pemar

Ahojte. Máme jeden problém. Nedávno manželke zistili alergiu na roztoče. Doma máme už 6 rokov psíka. Lekárka doporučila, aby sme psíka dali preč. Je to nutné a ak nie, tak ako sa liečiť? Ďakujem za radu.

mimka

Moja dcéra má tiež alergiu na roztoče, tiež som vyhodila koberce, dala podlahy. Zatiaľ je to dobré, má 8 rokov a berie každý deň Loratadin. Ak mi môže pisateľka Dada poradiť, kde zohnala spomínaný liek Allermin a či je fakt dobrý. ďakujem

dada

moja 6 ročná dcéra má tiež alergiu na roztoče a berie kvapky Allermin z Finclubu a velmi jej pomohli aj bez liekov od lekára.

řyšuľka

Poznám alergiu na prach-roztoče. Trápime sa s ńou 13 rokov. Dlhodobo nasadené lieky, inhalery, liečenia v Tatrách. Prešla do astmy, ale v puberte pekne upravená. Pod liečbou žije syn ako zdravý. Odstránené koberce podlahou, nemí záclony, závesy. Čističku vzduchu nemá, iba pri zhoršení stavu použitý zvhčovač. Vylúčiť mačky, zajace-veľmi zhoršujú zdrav.stav. Vysávam minimálne vysávačom pre alergikov. Podlahu umývam.Perie úplne odstrániť v jeho izbe. Veľa zdravia a pevné nervy.