Alergia na roztoce

rudvajzer

Specialny paplon je predsa Paplon s dierou :D decka sa vkuse odkopali a uz som nevedel ako ich donutit aby boli zakryty ked ze doma je ako v chladnicke a nasiel som paplon s dierou tak som im ho kupil aj s aloe vera ktory je super pre alegikou a astmanitou´:) decka su zakryte a ja spokojny :)

rudvajzer

Ja som kupil z mikrovlakna ale po prani z neho vznikla jedna velka hrca tak sme objednali z internetu taky speci a je ok :)

krupi

potema-servis ponuka nechemicke hlbkove cistenie matracov proti prachovym roztocom nielen pre alergikov, ale zaroven aj ako zakladnu hygienu. tak ako si pravidelne umyvate riad, cistite toaletu, povysavate, ci umyjete svoje auto..., tak preco preventivne nevycistit aj matrac, na ktorom travite tretinu svojho zivota. samozrejme a preco tym aj nepredist alergii voci prachovym roztocom, ktora tak rapidne stupa. alergik nebol predtym alergikom.

miska2008

Poradím mailom čo na alergie.zaručene účinné.môj syn to užíva a mal alergiu na perie,prach a jarná alergia.

mata

Toto prachu sa hlavne prehnane nezbavuj. Žiadne hĺbkové čistenia a časté pranie postelnej bielizne a umývanie vlasov po každom pobite vonku a nevetranie ... . Tak normálne. Iné je to, ak je už alergia plne rozvinutá a spôsobuje až dusenie. Tam sa už musia počúvať doktori alebo hľadať alternatívne liečebné metódy. Každý podľa svojho presvedčenia.

mata

Pokiaľ doktor povie, že Vaše dieťa je alergické, ale nemá prejavy, nesprávajte sa k nemu inak. Môjmu synovi zistili asi 10 alergií a to už doňho pchali rok ZODAC a XYZAL. Doporučili režim ako v skleníku. Nevedeli, či je alergický aj na zvieratá, ale doporučili aby ich nemal. To bol už len záver veci. (Býva často chorý, preto sme sa dostali imuno-alergológovi), takže ja som kašľala na ich režim, vysadila mu všetky lieky, začala mu opatrne dávať veci, na ktoré by mal byť alergický (žihľava - čaj, slnečnica, ....), nič sa nestalo. Kúpila som mu zvieratko - nič sa nestalo. Takže si myslím, že ak nechceme mať z detí alergikov, treba ich od mala vystavovať všetkému. My si z detí robíme to čo sú. Nanešťastie som nato musela prísť až na svojom dieťati. Odvtedy je síce chorý, možno o máličko menej ale vyhýbame sa antibiotikám. Tie idú na rad až ako posledné. Dosť často sa nám podarí zdolať chorobu bez nich.

krupi

Vykonávam nechemické hĺbkové čistenie matracov. Zadarmo vyčistím časť vášho matraca a následne dokážem stupeň jeho znečistenia. Bližšie informácie na www.potema-servis.sk

kali

ja mam tiez alergiu a mne velmi pomaha flixonase a fixit.ale ked sa alergia prejavi tak si davam studeny obklad na nos mne to pomaha.