Plúcne chlamydie

lubos12345

sunie,
ja som bral GSE 3x, oreganovy olej, probiotika, psylium, enzymy, a lurkumin som si sypal do jedla, neskor aj daco na klby..
to vsetko v priebehu 5-6 mesiacov..
1 mesiac aleo vera medzitym..
mozno pomohlo vsetko, mozno par, ale jedno viem isto, ze prve som si kupil GSE a po 2 tyzdnou som citil, ze mam imunitu...

a teraz si len tak na kosti papam zmes mineralov sem tam:)

sunie

ja mam tie chlamydie IgA negat. a IgG 11 600 slabo pozitivne, no vraj to nie je na antibiotika. ja tym hodnotam nerozumiem, ved bud ich mam alebo nie. stale sa dusim, som unavena, mam vnutornu tepolotu a nic nepomaha. uz som takto od novembra. dostala som lieky na zvysenie imunity lebo mam aj poruchu lymfocytov tak uvidime.

RNG

........., v uvedenej literature pisu, ze cmv(a teda aj ine herpes typu virusy) ked sa neprejavuju lezia neaktivne v tele("lays dormant")
Zialbohu to nie je pravda, lebo aj ked su na vonok sa neprejavujuce, postupne sa rozmnozuju a z casu na cas napadnu mensie oblasti v tele, aj ked ich prejav navonok je nebadany.
Ked ich je takychto viacero, pripadne sa spoja ich dosledky aj s inymi "latentnymi " infekciami, dosledok moze byt choroba s "neznamou pricinou" ako napr rozne tzv. "autoimunne"

.........

plucne chlamydie su kvapockova infekcia,prejavuje sa velmi dlhotrvajucim a neutichajucim kaslom,mozu byt pritomne zvysene teploty, malatnost.liecia sa antibiotikami, liecba moze byt zdlhava.cytomegalovirus patri medzi herpes virusi/nie konkretne ten co sposobuje herpes/. www.hpa.org.uk

ariela25

andrea: ja mam uvedene hodnoty IgG...78,IU/ml a su vacsie ako 22. A su pozitivne, teda prekonané. Teraz nemam. Ale lekarka vravela, že ked mam problemy, tak su rozlezene po tele a je to na dlhodobe liečenie.

ariela25

leerka, karlita, vdaka za kontakt.
Karlita, ta hlava syna moze bolieť, ked sa musí sustrediť. Poznám to, tiež mám s tým problem a pritom som to predtym nemavala . Je to fakt zahadná ta choroba.

karlita

Ahojte, ta liecitelka je tam, kde pisala Leerka, Trnava, Šrobarova ulica, p. Sprušanska...Ta ulica je jednosmerka(pre soferov) a ked tam vojdete, tak ma pravej strane je to v takom dome, kde je tabula na nechtove studio.Tak hadam vam to pomoze. Inak dnes som bola pre maleho u nasich, varoval sa tam 3 dni a tam mu nic nebolo a ked sme dnes isli pisat ulohy, tak ho rozbolela hlava, tak neviem, ci to nema aj zo stresu zo skoly a ucenia...uf!

andrea7

Ahojte baby! Takze mam vysledky-mykoplazmy aj chlamydie mam negativne-nikdy soms a stym nestretla.Co ma zarazilo su ale vysoke protilatky na CMV virus ( o ktorom neviem, ze som ho prekonala)-lekarka povedala,z e to maju vsetci-no neviem po tom, co som nasla na nete...Mam hodnotyIgG 1:16000. norma je 1:500. Nevie niekto poradit?