Plúcne chlamydie

lukkAas

ahojte mam taku otazocku tieto plucne chlamydie sa musia vzdy prejavit zapalom pluc alebo priedusiek, alebo to moze prebiehat tak ze si to pomaly cloveka ni nevsimne...???
Asi posledne dva tyzdne mam problemy s bolestou hlavy pobolievaju ma sem tam aj oci a som celkovo taky nesvoj nie ako predtym....a bolievaju ma aj nohy nie klby ale skor chodidla.
Mozu to byt tie plucne chlamydie nejako ze by som ich prekonal alebo nieco ine???

sunie

IMUNOR. ale vraj aj ked sa z nich vyliecis tak ich rychlo mozes dostat spät, neexistuje na to uplne ucinny liek (ani aTB), treba posilnovat imunitu.

lubos12345

ariela25, presne tak ako pises... lekari sa mozu darmo snazit, i ked uz aj takych je velmi malo.
Bez atb, ved mne davali ako vacsina lekarov lieky na priznaky..
bolia ho klby, dame mu lieky od bolesti,
zrejme ich ma zapalene, dame mu protizapalove lieky...
ale proti tomu co sposobuje ten zapal, na to nepredpise lieky,
tak ja by som zbytocne bral lieky od bolesti a proti zapalu, ked mi tie zapaly sposobovali chlamidie...
Ja som urobil velku zmenu v strave v prvom rade a potom som patral po internete a uz to bolo len o stasti mozno, lebo ako su nekvalitne lieky tak je aj vela doplnkov nekvalitnych..
a jeden prispevok este by som chcel pridat.. dost ludi sa chce liecit, ale nezmeni stravu, ved ked clovek ochorie tak asi nieco nebolo v poriadku, volaco chybalo telu, aby sa obranilo.. I ked pri chlamydiach sa asi tazko brani v tomto sa uz nevyznnam, ale teraz zrejme tychto vyrusov je vo vzduchu a v hmyze kopec..
pekny den

ariela25

lubos: ved sa cudujem, ze som to ja nepisala..:-))ten prispevok... takze mas prekonane chlamydie a zvladol si to bez atb. Inak s tebou suhlasim, ze iste je cesta vyliečiť sa aj bez liekov, ktore su presne take ako píšeš. Lekari davaju, co maju k dispozicii a verim, ze keby mali to, co lieči ,tak by velmi radi pomohli.

lubos12345

sunie, tak skus viacej tych sirokospektralnych protibakterialnych uzivat alebo pokombinovat..
a toto nepochopim preco nemozes popri atb uzivat prirodne doplnky, to potom ani jest nemozes?
a neda mi to nedodat, lieky by som neuzival ani keby som mal rakovinu!
uz si dlho nepametam, ze by niekto povedal tieto lieky ma vyliecili....
ale za to strava a rozne vitaminy, stavy, bylinky, ved to pocut skoro vsade, len mozno treba mat stastie a natrafit na tie spravne...
a k tym liekom, keby ludia neboli sprepacenim svine, tak uz su davno take liekz, ktore by liecili, a nie take ktore len ako pisal rng PRELIECUJU...
ludia, lieky su biznis pre urcitych ludi. tak ako sa predava vsetko nekvalitne, tak sa predavaji nekvalitne lieky, tolko moj osobnz nazor