Plúcne chlamydie

leerka

ariela, takze dnes beriem poslednykrat tie bylinky...prve dni to nebolo nic moc, ale asi tak po styroh piatich dnoch sa to dostalo do toho normalu...cize do toho stavu ako som bola predtym.....nebola som hlavne taka unavena, vycerpana..takze si mylsim, ze to pomohlo....ved skus aj ty, za to nic nedas....

sunie

ved hej ale co mam robit ked ziadny lekar nepovazuje za podstatne mi ATB na to dat? oni chcu liecit imunitu nie chlamydie. sama si ich asi naordinovat nemozem.

ariela25

sunie: ked mas hodnoty IgG zvysene,a citis sa unavena, tak by si sa mala určite preliečovať. Moja lekarka mi hned nasadila antibiotika. Niesom sice nadšená, ale zatiaľ na tie potvory zaberu aspon ako tak.

sunie

lubos ja som uzivala probiotika dlhodobo priebezne roky a od vianoc aj GSE, koloid.striebro, vitaminy, no vsetko mozne a nic, stale som rovnako. teraz beriem lieky na imunitu od alergo ale nesmiem s nimi uzivat uvedene pripravky. ak nezaberie, vratim sa spät k prirodnym.

ariela25

leerka: prosim ta, napíš ako sa cítiš, ked beries tie bylinne doplnky. Ja sa tieto dni citim mizerne a neviem, co dalej. Boli ma hlava a tuhne mi krk.

RNG

Choroby su casto sposobene spoluhrou mnohych mikrobov, nielen jedneho.
Chlamidie a boreliozy su prave tie zakuklene infekcie, ktore mimoriadne oslabuju imunitu a ulahcuju tak inym mikrobom napadnut telo.
Casto povod(chlamidie a boreliozy) su viacmenej tazko zistitelne(menej aktivne) ako druhotne(sekundarne) nakazy a pre to ludi neliecia na povodsnu nakazu ale len jej sekundarne nasledky.