vaginálna kandidóza

renka

Ahojte dnes som sa dozvedela vysledok co ma sokovalo CANDIDA ALBICANS nevedela som az doteraz o co sa jedna myslela som si ze mam zapal vajecnika stale mam bolesti v podbrusku a som slaba dufam ,ze to nieje nebezpecne neviem o tom nic.Zacala som mat problemy v lete par krat ked som sa okupala vo vodnej nadrzi L. Mara a tam moze byt pricina !

sybila

Díky daja.Ja tiež nabehnem asi na čas na ovocie a zeleninu, ale tie laktobacyli fakt pomáhajú. Dávam si ich už pár dní a sa mi to hodne zlepšilo ale zas mi do toho prišla menštuácia, tak uvidím. Tá mi to vždy zhoršuje. majte sa

daja1

Lenka2853, Sybila, ja robím v zahraničí na dvojtýždňovky, tak sa ti ozývam až teraz. Som rada, že si ok, ja zatial tiež, 2 týždne som jedla len zeleninu, a to len 1x denne. Schudla som 4 kg, ale aj mykoza sa stratila, tak uvidím, či to naozaj funguje, lebo som čítala, že zásadotvorné potraviny, ktoré v žalúdku "tvoria" zásaditosť sú len zelenina, odtučnené mlieko a čerstvé ovocie. Všetky ostatné potraviny sú vraj kyselinotvorné a cukry najviac. Tak uvidíme... pá, držkajte sa aj lenka aj sybila.

angi

qwertaka:a neni to chronickeho povodu.mne sa to tiez vracia,ale nie tak casto.testy na plesne a bakterie si si dala urobit?mozno je mas v sebe nieco ine.

qwertaka

ale ja mam problemy od yaciatku augusta v kuse...a j predtzm som mavala, ale mx. tak dva tyzdne...ale teras us hrozne dlho...nic od doktorky mi nepomaha

angi

ja uzivam momentalne co mi dal doktor,candibene tablety tie su na 3dni-vaginalne a taky isty krem 3xdenne,hadam to zaberie.

qwertaka

ja vjem, ye sa to tu us asi spominalo...no neviete o nejakom pripravku, ktorz bz 100% a natrvalo pomohol? co pomohla vam?

Lenka2583

angi: podľa iných príspevkov v iných temach, ona vôbec nečítala problematiku tejto témy, odpísala len tak, všeobecne na posledné príspevky. Ale môžem sa mýliť