vaginálna kandidóza

Ivka 1

Maminal ak chceš ozvi sa mi na mail.Môžem
Ti / a nielen Tebe/ aj všetkým,ktoré to
budú potrebovať kontakt na gynekológa,s
ktorým môžeš telefónicky konzultovať svoje ťažkosti, objednať sa na prehliadku.
Dokáže pomôcť nielen klasickou medicínou.Má veľmi dobré výsledky aj s liečbou produktami na prírodnej báze.

maminal

Adkalc! Ďakujem za radu ohľadne mojich problémov s konečníkom a pošvou. Ty jediná si zareagovala.Píšeš, že si tiež mala problémy po antibiotikách, hlavne v oblasti konečníka. Mne to začalo na druhý deň, ako som brala antibiotiká, najskôr pálenie v okolí konečníka, potom svrbenie a potom sa to prenieslo aj do okolia vagíny. Myslela som si, že sú to kvasinky, ale dnes som konenčne bola na vyšetrení a doktor povedal, že to asi nebudú kvasinky, keďže mi nezabral ani DIFLUCAN (predchádzajúca gyn. lekárka mi vlastne mastičky, vaginálne tabletky a aj Diflucan predpísala bez akéhokoľvek vyšetrenia, vlastne ma ani nevidela). Takže mi dnes urobili výter na kultivácie a uvidí sa. Tebe to zmizlo samo? Bez liekov? Bez nejakých sedacích kúpeľov a pod.? Mne to trvá už vyše mesiaca.
Ešte by som sa chcela opýtať (aj iných na tomto fóre), či by to nemohol byť aj vaginálny herpes, keďže moje deti prekonali v tom obodbí, keď mne to začalo veľmi silne prebiehajúce kiahne. Keď som na to upozornila doktora, povedal, že pri herpese sú malé vyrážky a tie tam ja vraj nemám. Avšak mám pocit, že v okolí konečníka sa mi objavuje taká žltkastá tekutina, nejaký hnis, alebo čo to je. Vždy, keď si to utriem hyg.vlhkou utierkou, je žltá. Čo sa týka pošvy, tá ma priebežne dosť svrbí a páli, dokonca mi opuchla (mám pocit že po použití FEMIGELU, kt. mi odporučili v lekárni). Zatiaľ mi lekár odporučil len kúpele v harmančeku a čakať na výsledok kultivácie. Mám ale obavy, ak by to predsa len bol herpes...(vraj niektorí gyn. to nevedia rozoznať). Čo by to ešte mohlo byť? Vie niekto poradiť? Skrátka a dobre, mne to začalo v končníku, po stolici, ktorá dosť štípala a bolela. Podľa mňa sa odtiaľ prenieslo aj na pošvu. Ďakujem všetkým, ktorí mi niečo poradia.

adkalc

Maminal, aj cakam, ci ti dakto odpise. Aj ja som mala po antibiotikach problem skor s oblastou konecnika, hlavne to zacervenanie. Bolo to citlive a aj s jemneho poskrabania sa mi hocikedy pustila krv. Mne sa to upravilo samo asi po 3 mesiacoch, ale je pravda, ze som zredukovala objem jedla a pijem viac tekutin, aby som pri vyprazdnovani tak netrpela. A myslim, ze je dolezita aj hygiena, po stolici sa jemne odspodu umyt. Hoji sa to dost dlho, ale musis vydrzat. Ale mohol by dakto este napisat aj svoje skusenosti. Drz sa.

zc

a na vyšetrení si bola nie? tak čakaj kým ti to prejde do chronického štádia a budeš sa s tým otravovať celý život.

maminal

Ahojte! Ja som už sem raz pisala a pytala som sa jednu vec, nikto vsak nezareagoval, tak skusim znova: mne to vsetko začalo po antibiotikach, ale začalo mi to VZADU, OKOLO KONEČNÍKA. Dodnes mam cele okolie konečníka červené a pri stolici mam mierne bolesti. Svrbenie v pošve mam hlavne v noci, dnes mi do rana cela pošva opuchla, akoby bola extrémne sucha. Vytok nemam.Čo to je? Už som vyskušala všeličo, ale nič. Poraďte, je to tiež kvasinkové ochorenie, aj keď to mam vzadu v okolí konečníka? Nie je to (aj) niečo iné ?

tina2

Ahojte, kedysi som tu zalozila ohladom tohto problemu jednu z prvych tem, uz dlhsie som bola ok no teraz sa mi jeden zapal po necelom roku predsi len vratil a tak som sem zabludila znova. Mozem len potvrdit ze aj mne pomohli tabletky obsahujuce laktobacily a upravenie stravy. No teraz kde som spravila chybicku lebo som dostala chripku, s nou antibiotika a zasa ma tam dole svrbi. Vidim ze je Vas tu takto trapiacich sa stale dost. Tak sa drzte a nevzdavajte sa, nejak to zvladneme. Trosku som sa potrebovala vystazovat.... Takze dakujem za "vypocutie"

katusicka

jednoznacne odporucam Multi-Gyn Gel...mam s vaginozou roky problemy...ta firma mala v zdravi reklamu, pytala som si vzorky, poslali mi ich a uz pouzivam ten gel - je to fasa, je po probleme a nie som firma co tu robi reklamu...tak si zistite same kto posiela vzorky nez z vas vytrieska peniaze!

j

Ahojte!
od februara mam problemy cosi ako mykoza...ktora ale viac "páli" ako svrbí. Uz som vybrala KLION D 100, menštrácia, mierne zlepšenie a som zas spat. Ked som isla ku gynekologovi, dal mi vaginalne antibiotikum, ale rozhodla som sa, ze idem po šľapajách žien, ktoré sa rozhodli liečiť sa prírodou. Išla som obchodu s čajmi a prírodnými preparátmi a na doporučnie som si kúpila Cytosan. Po 3 dňoch užívania a sedacích kúpeloch z alchemilky citim vyrazne zlepsenie.
Doporučujem si o tom aspon precitat,lebo sme každá indviduálne "zložená". Cytosan obsahuje humín, ktorý viaže bakterie a vírusy. Alchemilku striedajte s mysim chvostikom. Skvele. Pokial mozno chodit po byte len v dlhsej sukni bez nohaviciek kvoli vzduchu...kyslik tiez pomaha.
J.