Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

Lindus25

Ja kupujem casto z Bon Prix. Maju super vyber aj kvalitu. Naposledy som vykupila asi vsetky nohavicky co mali :D www.bonprixshop.eu Priatel sa potesil :D a to nevie ake su pohodlne... :)

Promifashion

www.facebook.com povedzte svoj nazor ,prip.skusenosti ,onedlho spustena aj officialna stranka a budu sa menit aj dodavatelia takze je s a naco tesit :)

MGfashion

Prípadne si môžete doobjednať doplnky na novej stránke MGfashion.sk , kde nájdete mnohé doplnky za výborné ceny :)

Tropes

Ja si objednavam prevazne z amazonu (Anglickeho) takze amazon.co.uk ... vzdy vsetko dorazi na cas a som spokojny s kvalitou ... Posldne som objednaval dost lacne oblecenie od www.lacne-tipy.sk

Lulita

asos

a na urovni za ok ceny u nas Oodji, som dnes neodolala a mam namornicke tricko, este na vyplatu si k nemu musim kupit namornicke kratasy a namornicku suknu :)))

trudiolalala

asos.com postovne zdarma, romwe.com a nezblaznite sa, ked tu niekto moze riesit, ako ukradnut obed ku kolegyni, preco by sa nemohla spytat na stranku.