Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

David11

Ja som dlho behal po nákupákoch ale časom som bol z toho otrávený. Potom som skúsil internet a najskôr som objednával z Anglicka sportsdirect.com a mmdirect.com ale s kvalitou som nebol spokojný. Časom som našiel aj na Slovensku super shop kde majú fakt moderné veci a kvalita je fajn: fashionway.sk

Martinka26

Doporučím ti tenhle shop www.s-fashion.cz přítel tam nakupuje v jednom kuse a musím mu přiznat dobrý vkus a sám si oblečení pochvaluje

Lubosak

Ahoj, poradím ti svůj oblíbený eshop, který je v ČR a zasílá i na Slovenkso. Mám s ním moc dobré zkušenosti, nakoupíš za rozumné peníze a oblečení je hodně pohodlné :) tady :)

katrinF

ahojte, ja som si kupila krasnu bluzku a mikinku, už ich nemaju, ale sú nádherné, hladala som obchodik, kde nie su veci z číny, látka je kvalitná, na postave pekne sedí, velkosti su univerzálne takze sedia na S, M, L, ja mam velkost S a sedi krásne, tu je obchodik www.vyzerajkrasne.sk

nakup_primark

Nová skupina vytvorená na ONLINE NAKUPOVANIE V PRIMARK-U. Zaži nákupy z pohodlia domova cez mobil za nízke PRIMARK-ové ceny. Pridaj sa do skupiny a sleduj kedy budú ONLINE NÁKUPY. čím viac nás tu bude, tým skôr budeme nakupovať www.facebook.com

Julia21

ahoj, ja rada využívam túto stránku kuponer.sk , ktorá ponúka mnoho zľavových kupónov do rôznych e-shopov ako treba Zoot, Footshop, atď ...