Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

Niki6

Ja určite odporúčam stránku modneveci.sk, z ktorej som si objednávala už viac krát, s kvalitou som fakt maximálne spokojná www.modniveci.cz , objednávala som si to v pondelok , na druhý deň mi to doviezol kuriér (s takýmto rýchlim doručením som sa inde nestretla).

Zuzana222

Ahoj. Objednávam si dosť oblečenia cez internet, no nie vždy to sedí, ale teraz som našla novú stránku dámska, pánska a detska modá, týka sa to košiel, ktoré šiju u nich na firme tak som to skúsila pretože mám problém nakoľko mám veľke prsia a je problém a nemôžem si vynachváliť upravili mi ju namieru čo som bola veľmi rada a spokojna, a takisto si vybral tam aj môj manžel. Takže ak sa neviete rozhodnúť odporúčam mrknúť na versabe.com, prajem pekný deň :)

GOODFRIDAY

Víta Vás Slovenská fashion značka Goodfriday, od začiatku sme dbali na kvalitu a precíznosť nášho produktu. Ponúkame Vám moderné zároveň štýlové oblečenie kolekcie Goodfriday. Blížia sa Vianoce tak neváhajte a navštívte náš portál: www.goodfriday.sk

GOODFRIDAY

Víta Vás Slovenská fashion značka Goodfriday, od začiatku sme dbali na kvalitu a precíznosť nášho produktu. Ponúkame Vám moderné zároveň štýlové oblečenie kolekcie Goodfriday. Blížia sa Vianoce tak neváhajte a navštívte náš portál: www.goodfriday.sk

katniss122

Krásne šatky som našla na www.badlady.sk, super kvalita a ceny sú priateľné. Šatky vyzerajú v skutočnosti tak ako na fotkách :)

veribr

Ja objednávam už len od zoot.sk . Výborné ceny aj zľavy -odkaz odstránený- , obchod je na Slovensku, vždy všetko sedí.

janula44

ja nakupujem často na Blanchesporte, je to franzúzska značka, podľa mňa má kvalitné oblečenie aj keď trošku drahšie. Prirovnala by som to možno k Bonprixu, z ktorého som nakupovala pred tým. O Blanchesporte viem z Plnej Peňaženky, takže nakupovanie oblečenia je zase o trošku lacnejšie.

Silvia8

Ahojte, ja milujem GUESS a v obchodoch je predrazeny, takze tiez online. Bud na mimibazari alebo na Popolka.sk alebo potom z ceskej stranky g-butik.cz ale na tejto si vyssie ceny.