Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

Acikra

Ja osobne objednávam zo sammydress, avšak je to zahraničná stránka, preto na oblečenie čakám už dlho, uvidíme, či vôbec príde :D čo sa týka SK obchodov, jednoznačne aj bonprix, sú tam aj veľké veľkosti, čo dosť pomôže.
Každý tu dáva odkazy na kuponyzdarma :D ale ono to fakt pomoze, ked vam strhne z celkovej ceny par eur, a este takto pred vianocami :) ja budem konkretnejsia - -odkaz odstránený-, nemáte začo :)

Miroko

Celkom dobrý obchod s oblečením je S-Fashion - www.s-fashion.cz . Sídlo má v česku, ale oblečenie vozia pravdepodobne z Nemecka. Celkom dobre ceny, aj keď malý výber, hlavne pánske oblečenie ... Ale za prehliadku to celkom stojí. Občas sa tam objaví niečo nové.

sisabrisovaaa

ahote baby,pre rokom som našla jednu skvelú stránku na oblečenie,doplnky a topánky answear .. sú veľmi ochotní a cenovo dostupní,a taktiež kvalita matriálu je super-- ušetriť môžeš aj pomoc kuponov -odkaz odstránený-

marek256

Tak u mňa je jednotka market24.sk môžeš tam vyhrať dopravu zadarmo a k tomu ešte aj zlavový kupon na -odkaz odstránený-