Modne oblecenie, odkial objednavate?

Príspevok v téme: Modne oblecenie, odkial objednavate?
kindervajken

ahojte,

určite všetci poznate \"anglicku\" modu, ako napr. topshop,primark a podobne... chcem sa vas spytat, nasli ste niekde na internete,alebo mate nejaku osvedcenu stranku odkial taketo veci objednavate? slovenske obchody su fuj, ja potrebujem mat oblecenie ktore sedi, je pekne a material je prijemny na dotyk... nie ako u nas.

dakujem ak napisete, budem vdacna :)

Daniela3

Pekný deň, niektoré kúsky zo spomínaných stránok sa mi vážne veľmi páči! Takže si hovorím, prečo nie :). Určite nejakú objednávku vyskúšam. Zaujímalo by ma, či máte skúsenosti s týmto e-shopom: www.kilpi4you.com. Páči sa vám?

Hall

Ahojte
Neviem ako vy ale ja mam velmi dobre skusenosti zo strankou ivastyle.sk dokonca aj ponosky mi prisly z takeho zvlastneho materialu ze sa mi v nich nepoti niha ani nic.je tam trochu vecsie postovne lebo to je z ciech ale stoji to za to.raci si objednam kvalitu za vecsie postovne ako fake zo slovenska zo zaprdeneho skladu a potom to este niekolko krat reklamovat.aspon teda moj nazor.dakujem

Lulu987

Ahojte prosim vas chcem si kupiť čiernu koženku a nikde ju neviem zohnať neviete skade sa da objednať? Konkretne taku hladam čo ma nakrivo zips. Ďakujem za odpovede.

rybka333

Ahoj, ja som objednavala uz viac krat z www.glamisch.sk

maju tam naozaj pekne kardigany a svetre za fajn ceny. Uplna spokojnost. Odporucam.

julka123

ahoj, ja nakupujem na www.monaliza.sk. Je to slovenský obchod, ale kvalitou aj ponukou konkuruje tým zahraničným. určite odporúčam!

Verca345

Ja nakupujem na evelin.sk
Kúpila som tam nočnú košieľku DONNA je prekrásna. Je tam super výber aj plaviek. Je tam toho spústa.