Stále zapálené hrdlo, ja už nevládzem

Príspevok v téme: Stále zapálené hrdlo, ja už nevládzem
napochybach

prosím vás ,pomôžte už nejaké rady,lebo sa idem zblázniť,mám vkuse zapálené hrdlo asi dva roky ..už nevládzem s menšími prestávkami samozrejme ...
stačí mi ,že sa napijem studenšieho a už mám zapálené,bolí ma ,škriabe a nemôžem prehltať atd,potom idem k doktorke,šupne mi hned ATB roznych druhov,oni mi už pomaly ani nezaberajú...stále jem vitamíny,obliekam sa práveže príliš opatrne,teplo aby mi stále bolo,pijem stále zázvorový čaj,všetky výsledky mám v norme,bola som na výteroch asi 5 krát počas tých rokov,NIC negatívne nálezy..imunita nie je znížená,proste nič mi vraj nie je ..ale potom prečo ma to bolí ?nemám práveže ani nádchu ani nič ..ja už vážne neviem ..poradte prosím vás

akinom007

Nepi studene, nepi bublinkove, nepi horuce...ani v lete si nedavaj studene proste nikdy.
Na yvter si bola? Nemas nejaku bakteriu? streptoko alebeo tak? Mas partnera? Ak ano on si musi preliecit hrdlo sucastne s tebou. Na hrdlo su dobre kvapky od Valovica, skus poogooglit.

katka764

ojoooooooooj...viem cim si prechadzas kedysi som malal nieco podobne behala som v kuse po lekaroch neviem ake antibiotika vystriedala a nic...jedna pani doktorka mi poradila hydropastilky zvlhcuju sliznice a virusy sa tam potom neusadzaju- davam vzdy ked treba a citim ze nieco mi na hrdlo lezie a zatial funguju

simusaaaaas

Skus to dlhodobo riesit bylinkami šalviou a repikom, materinou duškou a skorocelom.
Skus si najst prorpolisove pastilky, niesom si ista e ide asi o firmu Starlife
Ked som bola menšia mala som anginy a poviem ti toto mi velmi pomohlo..pokial nemas alergiu tak skus..priprav sa ale na to že možes mat na zaciatku reakciu..napr.dostanes silnu anginu

MartinVasko

napochybach -> Ahoj. S podobnou vecou som donedávna bojoval aj ja, stále zapalené hrdlo, vždy som sa musel obliekať teplo, dokonca som ani bez ponožiek nezaspal. No od kedy som začal otužovať, moja imunita sa rapídne zvýšila a s nou opadol aj moj strach že budem chorý. Všetko to začalo otužovaním vodou v sprche, neskor aj kupaním počas zimy. Mojmu kamošovi z detstva to dokonca potlačilo všetky príznaky silnej alegie. Odporúčam sa neskor aj menej obliekať, a nepiť bublinkavé vody. K doplnkom, do vody si dávam práškový vitamín C a to je všetko.
Odporúčam si vyhladať aj nejaké zľavy na doplnky napr. cez -> kuponyzdarma. sk /posilnenie-imunity/

S pozdravom Martin

mimionka54

ked boli hrdlo mala by si zvchcit sliznicu lepsie sa ti bude prehltat a ani bolest nebude taka hrozna idelane nejakou tabletkou co aj lieci mne sa osvedcili hydropastilky od genericy skus :)

pandorica

Menej času a energie by ti bolo zabralo ,keby si mi normálne odovedala a nehrala sa na pani inteligentnú, pri všetkej úcte k tebe, milá Hanka.

hanka9

pandorica

pri vsetkej ucte k tebe

ja nemam kedy klebetit, presnejsie kazdemu pytajucemu z diskutujucich
radit

a uz vobec nie na blbe otazky

pre mna je to strata osobneho casu, rastu a energie

ja radim zakladatelke teme a radim jej podla mojho najlepsieho vedomia a svedomia z davno overenych a vpraxi uspesne odskusanych prostriedkov prihliadajuc pritom na diagnozu jej choroby.

Na pokec si mozme vytvorit inu temu, rada si s tebou pokecam