Antikoncepcia Mistra

zuzana.

ja ju beriem 6.den, mam bolesti hlavy obcas dost silne,bolesti brucha kazdykrat na inom mieste,na5. den ma zacalo boliet lave rameno ako keby som mala svalovicu a uplne ho mam ztuhnute,prechdza mi to do hlavy rano mi zalahovalo v uchu, od zaciatku uzivania mam zmeny nalad,,,je to moja druha HA co mi nesadla...uz asi koncim s HA uplne..

Niky236

Čaute baby, ja beriem už druhý blister tejto hak, predtým som žiadnu inú nebrala. Zmeny pociťujem výrazne, zhoršilo sa mi akné, ja som predtým žiadne vyrážky nemala a teraz sa stále vyyhadzujem, bolia ma strašne prsia, mám krče v bruchu a nepríjemné bolesti z času na čas a nálady mi skáču ako na kolotoči, takže ako doberiem čo som si kúpila, idem si predpísať inú.

Hela007

Ahojte aj ja beriem prvy blister ,predtym som mala Jeanine ta bola super,som aj schudla no musela mi ju lekarka zmenit koli vysok.tlaku tak som mala Dailette no s tej som bola nervozna skoro som s koze vyskocila .
Mistra no citim sa dobre aj plet mam peknu len sa mi zda ze mi rastu prsia a som troska pribrala tak dufam ze nebudem ako sud .

veronika82

Ja uz beriem prvy blister ,tvar som mala strasne vyhadzanu, ale uz sa to kludni, akurat prsia ma stale bolia, mohli by trosku podrast :-)

veronika82

Ahojte, mne ju akurat predpisal lekar, je to moja prva hak, docela mam z nej strach po tom co som citala na forach..ale risknem to uz len cakam na MS aby som zacala. Nela, este stale si v pohode z toho, alebo pocitujes nejake zmeny?

Nela41

Je to pomerne nová antikoncepcia takže nejaké dlhodobé skúsenosti tu určite nenájdeš. Ja som bola prvá v našej lekárni kto si ju bral. Zatiaľ beriem len prvý blister. Nevidím žiadne zmeny na sebe nepriberám, žiadna zmena nálad ani nič podobné. Takže zatiaľ ju hodnotím pozitívne