Antikoncepcia Mistra

Romie

Ahoj. Toto je vôbec moja prvá HAK(mám 26 rokov) a užívam ju asi 3 mesiace. Pravdupovediac, očakávala som od toho deštruktívnejšie stavy :D Myslím, že telo si celkom zvyklo - konečne sa pleť trochu upokojila (mávala som silnejšie akné na čele), myslím, že som nejak extra z toho nepribrala ani neopuchla - váha je stále rovnaká, ale tvár je trochu zaoblenejšia, než zvyčajne.. mám pocit, akoby tie tabletky odvodňovali, ale to je asi fakt len môj pocit.. hlava ma nebolieva, libido v norme. Prsia sú nafúknutejšie než zvyčajne, a trochu mi to vadí, lebo nemám rada na sebe väčšie prsia. Otravuje ma to :D Nefajčím, snažím sa to užívať pravidelne pred spaním - zatiaľ som len raz zabudla... Každopádne, nechcem do dlhodobo užívať. Dávam tomu možno ešte tak 3-4 mesiace, a potom si dávam pauzu.. Velmi som sa zlakla toho príbalového letáku. Pekne si to ošetrili, v prípade nežiaducich účinkov...

katttyy

ahojte, tak mne mistra sadla.. pekne pomohla na pleť, ale po nejakých tých 2-3mesiacoch užívania, pleť je krásna, predtým som dosť trpela na akné...schudla som nejaké 2kilá...a za balenie na 3mesiace zaplatím okolo 29euro...

katy2910

Ahojte baby, ja osobne mám s antikoncepciou mistra veľmi zlé skúsenosti. Od začiatku mi nesedela ibaže vtedy som si myslela se to bude dobre. Po pol roku som zistila že takmer každodenné hnačky mi spôsobuje práve táto hak. Chuť na sex mi klesala každým dňom. Schudla som síce 5 kg ale to bolo v dosledku hnaciek. Mne nesadla vôbec dúfam že vy budete mať viac šťastia. K

Paulie

Ahojte baby. Tak ja som práve doužívala druhý blister. Som prekvapená, že tu vravíte, že málo krvácate, lebo mne bola predpísaná ako náhrada antikoncepcie VREYA ktorá má byť stiahnutá z predaja. Pri Vreyi som nemala spočiatku žiadne problémy, mala som slabé krvácanie, akné som vôbec nemala a dokonca mi menej rástli chlpy na nohách a v ohanbí. Zlepšila sa mi kvalita vlasov a celkovo. Akurát po roku užívania mi nejako klesala nálada aj chuť na sex, tak som sa na mistru tešila. Ale som nemilo prekvapená. Mám abnormálne silnú menštruáciu, bolesti prsníkov a niekoľko krát denne aj keď nemám menštruáciu mám bolesti v podbrušku. Za dva mesiace brania som pribrala rekordných 5kg a keď sa snažím ich schudnúť nejde to. Neviem čo mám robiť, či počkať kým sa to zlepší alebo nie. Okrem toho mám znovu veľmi mastnú pleť. Chcela by som naspäť Vreyu...

mimull

Janka S. : Ahoj, dneska mi práve tuto antikoncepciu lekárka predpísala a prvé, na čo ma upozornila bolo, nech sa nezľaknem, lebo je to antikoncepcia ktorá stlmuje krvácanie a aj keď bude krvácanie veľmi slabé, nemám sa čoho obávať... Takže myslím, že je to v pohode :)

Janka S

Ahojte baby :) chcem sa Vás opýtať, že beriem antikoncepciu Mistra už 3 mesiac a mám strašne slabú menštruáciu. Stačí mi jedna vložka na deň a ani na nej skoro nič nemám a takto to mám už 3 mesiac. gynekologička mi povedala, že je to nová metóda antikoncepcie, ktorá už má slabé krvácanie..ale som z toho dosť nervózna, pretože predtým som užívala inú antikoncepciu a krvácala som normálne. poraďte mi prosím

lexinka

Ahoj chcem sa opitat uzivala som antikoncepciu Mistra a pred tyzdnom som ju musela vysadit zacali mi ruzove vytoky bolesti v lavej casti bruska ranne nevolnostk a tak. Mate noektora s tim skusenosti??

lubenka131

aHOJTE chcem sa opytat kolko stoji Mistra?brala som Triregol dnes mi dr predpisal inu lebo mne je s nej zle nemozem ten liek ani vidiet hmed ma napina ale neviem ci je to z Triregolu alebo vseobecne z liekov...som neskutocne vyhadzana uz roky (mam 29) a dve deti..neviem ale dufam ze aspon tato mistra by mi mohla na akne zabrat mate skusenosti s tym?dakujem

Kiwi

Ahojte...chcem sa opytat ze berem prvy krat Mistru a mam uz krvacanie 9 den je to normalne???
Ci mam ist zmenit tabletky??? Myslite ze mi nesadli???

evica13

ahojte vedel by mi niekto poradiť s tým, že som začala Mistru používať v piatok minulý týždeň a včera bol šiesty deň kedy som mala nechránený styk..je možné, žeby som mohla otehotnieť? ďakujem