Antikoncepcia Mistra

Marisa0077

Ahojte, začala som brať tuto antiku, ale trochu sa bojím, lebo predtým som mávala až moc silnú menštruáciu. Začala som ju brať tak ako mi kázal doktor, ale skoro žiadne krvacanie, velký problem je, že to slabe krvacanie a nečakané dosť nepríjemne krče mam už 10 deň, ide ma z toho poraziť. Predtým som mala menzes do týždna, ale toto je už moc. Dala som si ju predpísať za dovolenku, aby som si tento mesiac oddialila menzes, neviem či mam ist ku doktorovi, čo ak mi to zakáže brať čo potom :D ženy poradte mi, mali ste s nou takúto divnú skúsenosť?

Magisterka

Ahojte, veľmi ste ma tu upokojili, ja som chcela ist za gynekologom tiez s tym, ze mam slabe krvacanie. ale ako pozeram, asi je to normalne. som uz uvazovala aj nad tym, ze ci niesom tehotna. toto je uz tretia antikoncepcia co beriem. prva bola minerva, s tou som bola najspokojnesia, ale prestali ju vyrabat. potom mi dali artiziu, z tej som spinila neustale. preto mi predpisali mistru. menstruacia mi prisla tak o den skor ale pri predoslych, pribrala som 2 kg. ta menstruacia je fakt slaba a kratka, trosku mi to vadi. okrem toho vsetko v poriadku :)

MonickaAO

Ahoj, užívam mistru už skoro dva roky, môžem povedať že som nad mieru spokojná, krvácanie je slabšie, bezbolestné, žiadne priberanie a hlavným dvôvodom mojej spokojnosti je psychická pohoda. Použ. som Lindynette a v tedy vždy pri 7dňovej pauze som bola ako psychopatka :) takže môžem len a len odporučiť :)

Anajka

Mistru by som radila medzi jednu z najlepšich antikoncepcii. Pomohla mi pri silnych menštračných bolestiach, pri silnom krvácani, chut na sex sa mi minimalne zdvojnasobila a plet sa tiez vylepsila :)))

emma-_

Čaute baby :)
Brala som Jeanine(aj kôly pleti) cca.3roky a na poslednej preventíve v lete mi lekárka ponúkla Mistru ako jeho lacnejšiu alternatívu(účinné látky tie isté)
Som veľmi spokojná, Mistra mi sadla, pleť OK menštruácia v pohode a na 3mesačnom balení uštrím 7EUR...no nekúp to :) ODPORÚČAM :)

janulka5

Ahojte,aj mne gynekolog predpísal Hak Mistra na akné ale po tom čo o nej čítam niesom velmi nadšená hlavne s toho zhoršenia akné. Prejavilo sa to u každej? (tie ktoré ste to kvoli akné brali) A pribrali ste? Alebo sa vám zväčšili prsia? Ďakujem!

alenka147

Ahojte, veľmi trpím na menštruačné bolesti, prvé dva dni menštruácie ani nežijem ako to bolí a nič nepomáhalo tak mi gynekologička poradila mistru, prvú som mala belaru asi pred rokov ale nesadla mi tak som ju prestala užívať..som zvedavá na mistru, ešte som ju nezačala užívať preto neviem čo očakávať, dúfam že mi sadne a konečne menzes nebude takým utrpením :)len dúfam že nepriberiem, toho sa bojím.

Zorita

Ahojte,
ja som brala Dienorette s ktorým som bola veľmi spokojná, ale moja doktorka mi ho zmenila na Mistru. Po začatí Mistry som za 2 mesiace pribrala 4 kilá a zhoršila sa mi aj pleť. Išla som k doktorke a tá mi naspäť dala Dienorette. Mistru chceli dať aj kamoške ale som ju prehovorila nech si ju nedáva vôbec nie je dobrá

aurey

ahojte :) ja užívam mistru druhý mesiac,je to moja prva HAK.
Keď som ju začala brať, tak prvych par dni mi bývalo strašne zle, až na vracanie, ale to prešlo chvalabohu. Teraz nemám žiadne problémy, pleť taka ako predtym, krvacanie o dost slabsie,a vaha tiež ostala - schudla som 16 kil pred ňou a dost som sa bala že priberiem spať :)
Jediné čo mám ,tak sem tam ma bolia prsia, ale to uvidim ci prejde, lebo aj kamoska toto mala, ale jej to preslo po 3 baleni.... inak som s ňou zatial spokojna.

laura2209

Caute, poznam asi 6 kamošiek co uživaju Mistru a všetky s nou maju skvelu skusenosť. Ja ju uživam už viac ako pol roka a pomohla mi pri menštruačnych bolestiach a aj krvacanie trva kratsie. Plet super, žiadne priberanie, takže vrelo odporúčam