Antikoncepcia Mistra

Zuzka_3133

Ahojte:)Ja som s Mistrou osobne veľmi spokojná.Síce aj keď pri prvom odskúšaní blistra ma veľmi bolelo brucho, často som krvácala ...a menštruáciu som dostala o 2 dni skôr po druhom mesiaci mi všetky tieto príznaky zmizli.Tvár sa mi zlepšila ,schudla som dve kila ,konečne mám pravidelnú menštruáciu a bezbolestnú...:)žiadne výkyvy nálad nepociťujem. Myslím si,že cena je normálna :) na jeden mesiac 10 eur :) takže odskúšajte a uvidíte :) držím palce :)

myshull

ahojte, dnes mi ju predpísala lekárka, náhradu za VREYA, ktorú som brala 1,5roka. Ešte som si ju nebola vybrať. Kolko stojí 1blister? na nete som to nikde nenašla.. Brala niektorá z vás pred toutou HAK Vreyu? aké máte skúsenosti?
Díky za odpoveď. :)

nikolka-123

Ahojte baby, Mistru mi lekar predpisal kvoli akne, bola som zvedava aka bude, predtym som brala Maitalon ktory mi prilis nesedel. Mistra sadne kazdemu inak ako kazda antikoncepcia, ale mne velmi sadla, aspon zatial. Beriem treti blister, plet je v ovela lepsom stave a stale sa zlepsuje, vobec som nepribrala, nemam vykyvy nalad a dokonca mam vacsiu chut na sex. Zaroven ma ale bolieva hlava s cim som nikdy problem nemala. Bolesti su hlavne v strede cyklu. Inak je Mistra dobra, myslim ze sa oplati ju skusit.

Roksynka

Ahojte. Ja mam pred sebou poslednu tbl. z prveho blistra, a od zaciatku uzivania mam z nej vykyvy nalad, nervozna som jak pes, na kazdeho stekam, zo zaciatku to bolo horsie, potom sa to zlepsilo a teraz pred menstruaciou sa to zas zhorsilo, som z nej uplne nevrla. Pred tym som brala nizkohormonalnu ant., len som mala 2 mesacnu pauzu, tak mi automaticky lekarka predpisala inu, aj ked som jej hovorila ze chcem nizkohormonalnu, o tejto ten pocit nemam. Chcem si ju ist dat vymenit spat na tu predoslu, alebo prejst na naplast... najradsej by som takyto sajrajt nebrala, ale moc nie je na vyber

HWIN

Ahojte, ja idem už s Mistrou 4tý mesiac a všetko v pohode...žiadne zemny, žiadne bolesti, pleť perfektná, nepribrala som, žiadne vedľajšie účinky.....pred tým som mala Yadine (ten bol super), potom mi dala doktroka Maitalon (pri nej som pribrala za týždeň 6kg) azmenila mi to na Mistru a som spokojná :)

Nela41

Samozrejme, že je lepšie HAK nebrať. Ja čakám kým mi skončí polročný recept a už si po ďalší nepôjdem, ale ženy ktoré HAK brať chcú tak Mistra je v pohode.
Tieto veci čo tu píšete sa objavujú pri hociktorej antikoncepcii prvé tri mesiace kým si telo zvyká, potom zmiznú. Ak nie tak až potom sa má meniť. Po 3 mesiacoch! Nie hneď.

luccy2

ja som ju brala 3 mesiace a bola som uplne spokojna, ale teraz mi doktorka predpisala ZENADEU, ale nejako ma boli hlava, neviem, ci z tych tabletiek alebo z coho, lebo pri uzivani MISTRY som ziadne take bolesti nemala