Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Hakiram

Keď som si prečítala všetky príspevky, tak som sa dobre pobavila... Nechápem, prečo sa takáto téma vôbec rozoberá. Veď koľko ľudí, toľko chutí, keby boli na svete iba štíhli ľudia, tak by to bola nuda, nie? (podotýkam, že sama som štíhla, aby si niekto zle nevysvetlil moje písmenká)... A na záver: neviem, prečo niekto poukazuje iba na postavy žien ako takých ? Aj muži majú rôzne postavy, tak čo )))))))))))))))))

Maoam

olivienka - no tak to sa jedna bud o totalne primitivne rsp. povrchne osoby ALEBO akutne riesacie svoje vlastne postavy a vybijaju si to takto.........

aspon vidis, cim je zaplnena ich mozgova kapacita :D

ja som zastankynou toho, ze na tomto svete je tolko roznych typov ludi oboch pohlavi, ze kazdy si moze vybrat podla svojho vkusu a gusta...

olivienka

Maoam, veď to som nemyslela tak, že ty to rozoberáš :)
a je aj niečo iné takto všeobecne na fóre niečo konštatovať, a iné, keď je najdôležitejšou informácia dňa, že stretla som tú a tú a bola pribratá ako prasa (také vyjadrenia som počula už neraz, aj od ľudí, od ktorých by som to nečakala)
inak s tebou úplne súhlasím. a hlavne s poslednými slovami, lebo na vnútro sa často zabúda - asi lebo sa nedá vylepiť na obálku časopisu. je to škoda

Maoam

olivienka - neviem, ja osobne take veci s kolegynami ani kamaratkami nerozoberam, len som sa vyjadrila tu na fore, co si o tom myslim

mne je jasne, ze kazdy jeden clovek ma istu geneticky danu postavu a predispozicie, v ramci ktorych sa moze pohybovat, su silnejsie stavane zeny, su vysoke zeny, su stredne vysoke zeny, su utle zeny

pre kazdeho na tejto planete je NIECO, tak nech si vybera
podla vlastneho vkusu

co sa obeznych zien tyka, tak je fakt dolezite, CO za tym je, pretoze nie kazda je chora a mnohe sa fakt nedokazu pri jedle udrzat, ale to nech si riesia samy, mna do toho nic nie je, zasa ak nemaju iste typicke ochorenia, tak nieco za ich tucnotou bude (a casto je to prave nekontrolovane jedenie) - ale odsudzovat to nebudem, len som dala holy fakt

no a na druhej strane tu stoja PPP - to je takisto cisto patologicke

takze ked to vezmeme, najlepsie su na tom asi zeny, ktore maju geneticky danu stihlu postavu, nedodrbali si metabolizmus dietami, premyslaju, robia nejaky sport a hlavne su spokojne so svojim zivotom a vyzaruju to aj navonok a venuju sa aj svojmu vnutru, nielen vonkajsku

olivienka

Maoam, tak predsudky a zhadzovania sú na oboch stranách, a je pravda, ak sa tučnejšia žena obúva do štíhlej, že je anorektička, tak je skoro jasné, že je za tým závisť. ak by bola spokojná so svojou postavou, nepotrebovala by sa do nikoho navážať. na druhej strane nechápem, prečo niektoré štíhle ženy automaticky predpokladajú o tučnejších, že sa džgajú ako prasiatka a za celý deň nevstanú z postele, a ešte majú aj potrebu to o nich rozhlasovať a rozoberať s kolegynkami. mne príde maximálne povrchné a dehonestujúce sa o tomto vôbec baviť - akože čo je koho do toho? ale to je taká všeobecná ľudská "milá" vlastnosť - ostatných posudzovať a zhadzovať.

mima.0

no pozor pozor, nie každá štíhla žena nemá rici ani cici.... XXl žena určite nie je normál, to je už kysňa ako sviňa :D

olivienka

čo sa všetci smejete na tom XXL, do toho sa dá vpohode zmestiť s BMI v norme (hlavne teda ak je žena vyššia, nie že má meter a pol), takže áno, sú normálne :D inak ja mám teraz kabát (od číňana :D), ktorý je tuším XXXXL :D vždy sa smejem, keď si ho obliekam. a to tričká nosím aj M, nohavice XL, niekedy XXL, takže tie číslovania bývajú pekne divné. s BMI oscilujem okolo hornej hranice normálu.
inak neviem, čo som týmto vlastne chcela povedať, len ma pobavilo, ako sa tu niektorí tvária, že XXL je už slonia veľkosť

Slecna A.

jeden extrem, druhy extrem...Je to hrozne individualne, ale mam aj taky vseobecny pohlad :
Nie som chlap, ale toto riesime casto v muzskej spolocnosti. A chlapi hovoria, ze sa im paci krasny stred. Dievca, ktore nie je vyslovene ani tucne, ani extra stihle. Prosto pekne zaoblene dievca, ktore ma trosku zadocek, trosku boky, prsia absolutne nemusia byt velke ala Pamela. Absolutne nechcu modelku, skor dievca, ktore sa vie najest normalne, je zdrave a popri tom vyznava sport, cize nema ziadne pneumatiky trciace cez nohavice...
Niekolko chlapov sa mi priblizne takto vyjadrilo uz pred par rokmi...Vezmite si z toho co chcete :)

Maoam

este dolezite - je vekova kategoria, do ktorej ta zena spada, pretoze proti prirode sa ist neda...

takze ta ista zena ma inu vahu v 20, 30, inu po 40tke a este insiu po 50tke, po menopauze atd.

ale tu sa asi bavime o mladsej kategorii zien - no tak ostavam pri tom, ze pekne su stihle (nie vychrtle kostnate) zeny, ale nie je to ultimativne, videla som tolko zie, ktore mozno mali par kg naviac, ale boli tak krasne do tvare, prijemne, sarmantne, ze bolo absolutne jedno, aku konfekciu nosia...