Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Lulita

ano muzi chcu skor stihlejsie, stihle telo vyzera upravenejsie, zdravsie a krajsie ako rozkysnute

(prave sa napchavam lentilkami) :)))))))

Slecna A.

mnohym chlapom sa rozhodne ziadne vychrtliny nepacia, ale ani nadrozmerne zeny...
Mne osobne sa pacia zeny, ktore su oble, ale makaju na sebe a preto nemaju ziadne extra prebytocne faldy. Ked si date do vyhladava youtube brazilian butt-lift workout, vyhodi to vela videii, kde cviky predvadzaju fitnes modelky, ktore sa zrovna za svoje obliny nehanbia, naopak ukazuju cviky ako si zvacsit zadocek. A take, plnokrvne baby sa mnohym chlapom pacia. Plne, ale nie s mlandravym svalstvom :)
Ja tie cviky ako ony robim uz dlho, vzdy som mala vasci vypuklejsi zadocek :) Ale mojim "snom" je pribrat do velmi zvlastnej oblasti :D na rebra.....trcia mi totiz dost, uz od malicka :D

mammka

jajaaaj same vychrtle zeny sem pisu..odozvy ..pravda je taka ze baculky vzdy budu sexi.. : D... zmierte sa s tym..

Agnes999

Nemam to rada tie pokrivene xichty, kolko krat sa mi uz stalo ze chceli, aby som im ukazala obciansky, ze neveria! A co ja mam komu dokazovat kolko mam rokov, to je moja vec.

Maoam

Agnes, vo veku neklam :-), to sa ti neoplati, fakt.
Len su to potom troska pokrivene ksichty, ked sa dozvedia ze mas po 30tke a oni ta mali za 20+ :DDDDDDDD,ale tak 1:0 pre teba potom :DDD.

Agnes999

Maoam: to poznam. ja mam 34 ale vyzeram mladsie, aj o 10 rokov. je mi trapne, ked ma zacne balit nejaky 25 rocny a si mysli, ze som jeho rovesnicka. sa potom hanbim priznat svoj skutocny vek a uz sa stalo, ze som v nom aj zaklamala. a to som si kedysi hovorila, ze ja nebudem nikdy klamat co sa tyka veku :-(

Maoam

doubledog: ale aspon tu bolo par vtipnych poznamok od zien na svoju vlastnu adresu, co nie je tak casty jav, to ma fakt potesilo

Dadula, Jahodka, Agness, fakt velmi zlate

doubledog

inak, to sme sa moc daleko nedopracovali :)

zhodli sme sa, ze muzom sa pacia stihle zeny.

to nie je ziadny novy poznatok :)