Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Maoam

Agness, uprimne ti to prajem, aj ked teraz mas tiez OK vahu, ale bolo vtipne, ako si napisala, ze s kazdym kilom klesal zaujem :DD

Agnes999

je mi to trapne priznat, ale naposledy ked som stala na vahe, mala som 68,4, teraz sa uz obmedzujem v jedle, tak dufam, ze to zas klesne aspon na tych 65, no idealne by bolo 63

Agnes999

ked som mala 59 kg pri 175cm mala som velky uspech u muzov, a najvacsi ked som bola blondina. teraz mam uz cez 65, zaujem je mensi, ale stale sa niekto najde, kto by sa na mna ulakomil. najhorsie je to v saune, tam ma furt niekto opaluje. dokonca aj maser (zenaty).

Dia36785

Knedlik

Televízia predáva všetko, keby ich to nevzrusuje tak by to nebolo všade, a ľudia by sa snažili spraviť biznis cez baculky-ale to esteticke nieje..predáva ten čo vie čo chce väčšina..Osí pás, veľké prsia, gulaty zadok, je mi ľúto, vlastne nieje mi ľúto, ale toto je ideál dnešnej doby. Niekto sa o to snaží viac, niekto menej, všetci tuční ľudia si myslia že sú chorí preto sú tuční, ale oni sú síce chorí ale preto že sú tučný (viem sú aj výnimky), niekto sa štihly narodí...Netvrdím že nikomu sa baculky nepáčia, ale takých nieje veľa, viem o čom hovorím. A z jednej strany takéto zeny aj lutujem, dokonca aj ich partneri ich dokážu uražať do očí pripadne za chrbtom, a pri tom majú len pár kg navyše, nie raz som sa s tým stretla.

Sususu
Presne tak:)

doubledog

dia
lenze vypracovane, pritazlive telo nerovna sa anorekticka (u muzov vyrysovany fitnesak - kulturista)

ten stred je u oboch pohlavi proste pritazlivejsi
a nebavime sa o umelej realite z medii, ale o skutocnych realnych zenach/muzoch.

obrazovka skresluje.

sususu

Dia napisala si to skvele...tiez suhlasim, samozrejme neodsudzujem ludi ktori sa o seba prikladne nestaraju ale aspon nech neohovaraju tich ktori tak robia a presne naopak... kazdy sa snazime viac-,menej o tu najlepsiu vizas no niekomu sa to dari viac, niekomu menej... mna osobne by muz s bruchom nepritahoval ale tiez je to otazka vyzarovania, osobnobsti, stylu obliekania a tak...ved aj satami sa da co-to zakryt a co -to zvyraznit ;-)

knedliq

Dia2690: Nemáš pravdu. Televízne vychodnuté silikónové idoly nevzrušujú chlapov. Baculka je oveľa lepšia.

Dia2690

To je to iste ako keby takúto otazku polozis ženám: páčia sa Vám viac taky normalny muži s pivnym bruškom ktore tlačia pred sebou ako sud alebo trápny namakany borci? Samozrejme že vypracované telo je pritazlovejsie ako kopa tuku, možme si nahovarat čo chceme, keby to tak nieje tak by milióny žien nedrzali diéty, muži by netravili hodiny v posilovniach, mozte kecat o zlatej strednej ceste, klamete sami seba... ktorá by nechcela obliecť veľkosť S? Verím Vám že svojich manželov lubite nadovsetko ale keby mu lusknutim prsta dokážete vycarovat kocky na bruchu a sebe postavu modelky od Victorias secret, nezavahavala by ani jedna, a tak isto ani jeden chlap. milé dámy nadarmo urazene pozerame do telky na tie sexi telá, na chlapov sa nemôžme hnevať za to čo sa im páči kedže to iste sa páči nám :) nikdy však netreba zabúdať na charakter..