Chlapi - otázka pre Vás - baculka či štíhla?

Maoam

len je fakt neprijemne, ked niektore mierne nadrozmerne zeny nemaju problem zhodit tie stihle na ten styl - ty anorekticka a pod., pritom sa jedna o stihlu zdravu zenu

anorexia je fakt nieco uplne ine, ale tak pre zenu so 100kg je zena, ktora ma stihlu postavu asi automaticky vychrtla

Maoam

lol, XXL = normal, ale mozno slo o preklep, no nic, aspon sme sa zasmiali

tak celosvetovy priemer zien ukazuje, ze 'bezna postava' rovna sa cislu 40, taky je priemer, ale do toho spadaju vsetky zeny, od anorekticiek po metraky, takze si vyberte

ja som zena, ine zeny hodnotim komplexne, to nie je len o postave, ale najmä o celku ako takom + sarm, vyzarovanie, inteligencia, ale uz ked sme pri 'postave', tak mne sa pacie stihle zeny (nie vychudnute)

takze poviem velkost 36/S, kludne aj 36-38, ak ma sumernu, vysportovanu peknu postavu, alebo tancuje, ladne pohyby aj pri chodzi, to je fakt pekne, najskor ide o harmonickost ako taku

rhea

mne sa len paci, resp. je mi strasne smiesne, ze tie baculky (ako ony samy seba oznacuju) stihle zeny automaticky oznacuju vychrtlinami, ale baculkam nikto hned v uvode hanlivo nepovie, ze su mastodonti alebo tak... najlepsi je stred, samozrejme..

wildwind

niekedy mi pride, ze pre tie "baculky" je kazda stihla zena automaticky vychrtla...a kazda co ma xxl velkost je normalna...a pritom z nich idu iba komplexy...jasne, ze vacsine ludi a najme muzov sa vzdy budu pacit stihlejsie zeny (nevravim o vychrtlinach=anorektickach!!!) ako nejake tulenice..

Cindy35

ja mam taku skusenost, ze stihle vychrtle zeny bez bokov a prs chcu latentni homosexuali

ale tak kazdemu sa paci nieco ine, napr. taki feeders miluju xxxl

a este ked som bola tucnejsia, tak ma chceli stari dedkovia, neviem, asi to kedysi bolo v mode