Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

ahjajjaj

Ahoj Trivalin,

odporúčam zmenu stravy na zdravšiu výživu, teda menej soli a korenín, žiadne údené potraviny, zredukovať vyprážané a tukovo bohaté jedlá.
Okrem toho odporúčam dbať o dobrý pitný režim, maj pri sebe stále fľašku s vodou, aj keď ideš trebárs do mesta, alebo len na prechádzku, či do obchodu, a dbaj o dostatok pitia aj v práci. Okrem toho liečba urologickým čajom. Je ich viac druhov, vyskúšaj, ktorý Ti chutí najviac. Ďalšími variantmi sú zelený čaj a žihľavový čaj - dvakrát denne. Dobrou voľbou je dostatok paradajok, mrkvy, cvikly a brokolice v strave, sezónne marhule a broskyne a vitamín D3 a C. Z olejov každý deň 1 čajová lyžica olivového oleja. Ten pôsobí protizápalovo a proti rakovine. Dobré sú aj normálne vlašské orechy, alebo kešu.
Dbať o pravidelnú stolicu na dennej báze. Odporúča sa aj častejší intímny styk a viac intenzívneho pohybu všeobecne, pretože pri ňom sa vylučuje viac testosterónu, ktorý udržiava zdravie prostaty.

alesjanjanJen

Zápal prostaty je príšerná vec. Mňa to sprevádzalo už od detstva. Osvedčilo sa mi dodržiavať správne zásady hygieny, ale aj bylinky na prostatu ako je saw palmetto alebo žihľava. Zo žihľavy odporúčam urobiť čaj, saw palmetto beriem v doplnku stravy uniprosta. Všetko toto mi na zápaly pomáha, keď sa vracia...

trivalin

Dobrý deň. Viem, že pri závažných problémoch by sa človek nemal spoliehať na doplnky. Ale mám začínajúce problémy s prostatou. Nie je to rakovina. Takže si myslím, že doplnok by mohol pomôcť, nie? Často čítam o rôznych bylinkách, ktoré majú super účinky na prostatu. Saw palmetto má veľmi pomáhať. Nejaká rada, čo by som mal začať užívať, aby som dostal prostatu do poriadku?

tellott

Ja som nedavno zacal pouzivat na BHP prostatu lieky Saw Palmetto - iherb.co Berem to asi dva tyzdne a ucinky citim. Zlepsenie hlavne v podobe odstranenia nutkania na mocenie co ma teda otravovalo najviac. Vyskusaj ak chces

marcela11

Dobry deň,
môjmu dedovi v 77r. diagnostikovali rakovinu prostaty a neskôr aj rakovinu hrubého čreva, absolvoval liečbu doktormi ale stav sa mu nezlepšoval. Vtedy sa dopočul o egyptskej čiernej rasci a o jej zázračných účinkoch, tak začal užívať každý deň 2PL ráno aj večer oleja z egyptskej čiernej rasce celé 3 mesiace. Poviem len, že dedo má už po 80-tke a rakovina mu diagnostikovaná už nebola a olej pije do dnešného dňa. Dúfam, že som pomohla a pripájam pár odborných článkov.
onlinelibrary.wiley.com
www.kitchendoctor.com
www.ncbi.nlm.nih.gov
www.szsm.sk

sabina789

ahoj, skus wobenzym, enzymy vseobecne su na zapaly a imunitu velmi dobre, posobia , mam vyksusane na vlastne kozi. zelam nech si rychlo v poriadku

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

Serdzionator

Servus! Mne na to pomohla biolampa a diéta..to svetlo ked je polarizované preniká hlboko do tkaniva a podporuje v bunkách imunitné a regeneračné procesy..to jediné som si zapamätal a všade to opakujem :D :D.A to ja mám len takú za 150 eur.Diéta spočívala len v tom že som rapídne znížil cukry..nechal som len tie kvalitné (celozrnná ryža, sem tam grahamový rožok,pohánka)...biolampu mi poradili na bioskin.sk..už som mal v košíku horské slnko ale povedali mi že to je blbosť..to je len povrchové.Biolampu sa nedajte ofajcit..to svetlo musi byť polarizovane inac neprenikne do hlbky.

Textová Inzercia

olej cbd
CBD olej vo svojej najprirodzenejšej podobe.

Doprajte si CBD so zložením, ktoré je vytvorené prírodou a podložené vedou.