Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

marcela11

Dobry deň,
môjmu dedovi v 77r. diagnostikovali rakovinu prostaty a neskôr aj rakovinu hrubého čreva, absolvoval liečbu doktormi ale stav sa mu nezlepšoval. Vtedy sa dopočul o egyptskej čiernej rasci a o jej zázračných účinkoch, tak začal užívať každý deň 2PL ráno aj večer oleja z egyptskej čiernej rasce celé 3 mesiace. Poviem len, že dedo má už po 80-tke a rakovina mu diagnostikovaná už nebola a olej pije do dnešného dňa. Dúfam, že som pomohla a pripájam pár odborných článkov.
onlinelibrary.wiley.com
www.kitchendoctor.com
www.ncbi.nlm.nih.gov
www.szsm.sk

sabina789

ahoj, skus wobenzym, enzymy vseobecne su na zapaly a imunitu velmi dobre, posobia , mam vyksusane na vlastne kozi. zelam nech si rychlo v poriadku

Serdzionator

Servus! Mne na to pomohla biolampa a diéta..to svetlo ked je polarizované preniká hlboko do tkaniva a podporuje v bunkách imunitné a regeneračné procesy..to jediné som si zapamätal a všade to opakujem :D :D.A to ja mám len takú za 150 eur.Diéta spočívala len v tom že som rapídne znížil cukry..nechal som len tie kvalitné (celozrnná ryža, sem tam grahamový rožok,pohánka)...biolampu mi poradili na bioskin.sk..už som mal v košíku horské slnko ale povedali mi že to je blbosť..to je len povrchové.Biolampu sa nedajte ofajcit..to svetlo musi byť polarizovane inac neprenikne do hlbky.

Matty78

Zdravim,tiez mam ten problem,uz 8 mesiacov,zacalo to z nicoho nic,mozno som prechladol,ale take bolesti ake mam neprajem nikomu,zapali semennikov,prostaty,mocove,vsetko,url antibiotika a nic,skusam alternativu nic,bolesti hradze,semennikov,pali vsetko,pred mocenim po moceni,uz som zufaly a neviem,co dalej

Mesac

Toto u doktora asi nedáš. Antibiotiká ti nepomožu len možno na začiatku trocha. Uroblóg mi sám povedal že toto je nejaká nová choroba že predtým to muži nemávali takto často. A že ked aj mali tak sa to dalo rýchlo vyliečit. Mám za sebou pár tažkých rokov bolesti sú asi u každého iné ja som mal ten horší stav stálo ma to aj manželstvo lebo ako chlap som bol nepoužitelný. No dnes som z toho vonku ale doktorovi za to nevdačím aj ked sa snažil. Je to nadlho nerátaj z úspechom za mesiac. Toto fakt chce riadnu dávku trpezlivosti. Musíš dat do poriadku hlavne imunitu a predovšetkým nájst odborníka ktorý sa v tom vyzná. Ja som mal štastie na doktorku Albertovú z Bratislavy bolo to ale v rokoch ked ešte naplno pracovala dnes ti nepoviem či sby si sa k nej ešte dostal musí mat už dost rokov. Treba hladat niekoho ako ona kto tomu rozumie a nedoničí ti telo antibiotikami tie ti aj tak nepomožu. A ked ti doktor povie že sa s tým máš zmierit jak mne, tak od takého utekaj.

Defcon

Tusim, ze termin nebakterialny zapal prostaty si urolog vycuca z prsta vzdy ked nevie co dalej a hlada nejaky dovod na predpis atb. -(

Matus33

Prezil som si zapal prostaty, bral som antibiotika a k tomu aj Wobenzym. Pocul som o nom, ze zabera aj na taketo pripady, tak som vyskusal a som rad. Drzim palce.