Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

rombor

ahoj - mam podobny problem - od 11/2012 do dnes mi urolog nasadil uz 3 x ATB a stale sa mi vracaju priznaky - hlavne palenie v penise, castejsie mocenie, bolesti na hradzi a v semennikoch, myslim si, ze aj ja mam zapal prostaty - mozno chronicky, neviem - kedze moj urolog ma po 3 ATB odporucil k neurologovi a dalsi urolog mi poradil obriezku a zmenu stravy :-) - kazdopadne, problemy mi ostali, sem tam utlmia a potom sa vratia ... ako sa zisti chronicky zapal prostaty ? mne brali moc-ok,stery-ok,ejakulat-ok ... vsetko, mimo krvi ...niekde som cital, ze pri chronickom zapale sa beri ATB aj 6 tyzdnov, ja som bral vzdy tak max 10-15 dni ...

ondrej5555

ten povlak som mal už aj pred antibiotikami. Hrubý akby som zjedol jogurt. povlak začínal zhruba v polovici jazyka až do zadu. Robil som si aj dávnejšie domáci test na kandidu (ráno som nazbieral trochu slín a šupol som to do pohára, nemusel som čakať ani 30 min a hned som v pohári videl jak slina sa rozprchla po celom pohari jak po výbuch, vypadalo to ako ježko) a pred rokom mi robil gastroeterolog stery z konečníka kôli parazitom a vtedy mi povedal, že mám trošku rozmnožené kvasinky ale "zanedbatelne". No a teraz za posledne 3 mesiace som absolutne bez nálady z tých zanedbatelných diagnoz.

mate59

na problém s prostatou skús pit kombináciu čaju z vrbovky malokvetej,1x ráno, 1x večer po šálke odvaru,doobeda a poobede tiež po 1 šálke čaj zo zmesy prasličky roľnej a ľubovníka/ trezalky/ pomer bylín 1:1,
po dobu 3 týždňov.Alebo prasličku samu, 100 gramov sušiny vo forme odvaru 3 x denne.
KOnzumuj denne tekvicové semená a sliz ľanových semien pomáha miernit zápalové procesy prostaty.

Marsmeloun

ondro 55 ,.... myslím že v tvojom prípade je velmi dolezite zmeniť aj stravu ....hlavne kvoli tým kvasinkám ale celkovo mozes mat prekyslený organizmus .... tiež asi užívat aj niečo podporujuce imunitu .,,probiotika , oreganovy olej ....

odpovedam

Skus si tu na fore vyhladat temu Otazky pre RNG. Napis tam svoj problem, on ti poradi nieco ucinne, ale mozno tazsie dostupne... posilnuj si zatial imunitu - enzymi, vitaminy, prebiotika, probiotika...