Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

banan666

ja som mal zapal prostaty v lete dobral antibiotika bol vyšetreny u orologa pred tyzdnom v moči zaden zapal nenašli ani vraj ho uz nemam no bolesti krizov problemy s močenim suchy zalud a nechut na sex stale ostala čo mam robit ? nejde o peniaze len uz chcem byt zdravy :(

Staletvrdy

Zápalom prostaty som trpel dva roky...vyskúšal som vsetko...antibiotiká,čaje(vrbovka,zlatobil,žihľava),cvičenia na upevnenie panvoveho dna,začal som tancovat...žiadna káva ,alkohol,cigarety ...prestal som pracovať (ziaden stres),bol som ochotný spraviť čokoľvek ,len aby som bol znova zdravý ...skutočná zmena prišla az ked som úplne zmenil svoj život a životosprávu ...nejem žiadne obilie(chleba,pečivo -lepok),žiadne zemiaky(škrob),muku a zemiaky som nahradil pohankou cícerom, ked chcem vajce ,idem do kurina,mlieko-podojim kozu,vykopem mrkvu,cviklu,cibuľu,narezem si mladú žihľavu ,petržlenovu vňať ,cesnak,jem jablka aj s cervíkom,ked chutia jemu ,budú chutiť aj mne vyhýbam sa obchodným reťazcom ...žijem jednoduchý život ,upravilo sa aj čuranie,mam znova tlak ako hasič

Sanovr

Pi vela zihlavoveho caju. To uzasne pomaha na zapal prostaty, mam odskusane. Idealne je si najst v prirode cerstvu zihlavu, obarit ju teplou vodou a to pit. Ak chces liecbu este podporit tabletkami, tak si zozen Fixoprost, ten tiez uzasne pomaha. Tak skore uzdravenie zelam

adamko pan

No natvojom mieste by som dodrzal to, co lekar predpisal.. On vie najlepsie, co t na to dat.. Nejaka samoliecba je v tomto pripade zbytocna.. Ak ma zvacsenie bakterialny povod, musia sa brat antibiotika.. Ty hlavne popremyslaj, preco je v tebe tolko bakterii a teda ci v byte alebo na pracovisku nie je nejaky zdroj bakterii. Nemas vlhky byt? Nie je v byte vela starych veci, ktore mozu byt plesnive? Dodrziavas riadn hygienu? Mate doma nejaku zver? Nespis v chladnom prostredi na chladnom lozku? Je tvoja partnerka zdrava? Bola u gynekologa? Odpovedz si na tieto otazky a mozno zistis nieco, co si prehliadal... A kukni aj sem na blog, je tam dost rad a tipov --- vimax.sk

Bordeau

Andy neviem koľko má tvoj brat rokov my sa liečime celá rodina so všetkým u pani Albertovej v Bratislave. Môj strýko u nej tiež absolvoval liečbu zápalu prostaty, lenže on má už skoro sedemdesiat rokov. Nahovárali ho na operáciu ale tej sa úspešne vyhol. Neviem ale ako je to u mladého muža, tam možno treba len antibiotiká.

Seraton

Ja som nedavno zacal pouzivat na BHP prostatu lieky Fixoprost. Berem to asi dva tyzdne a ucinky citim. Zlepsenie hlavne v podobe odstranenia nutkania na mocenie co ma teda otravovalo najviac. Vyskusaj ak chces

Puki

fuha, to mate neprijemne a vo vasom pripade uz pokrocile stadium.. to vam iba predpisali antibio a nic viac? v takom stadiu uz si vas tam mali chvilku nechat... pre dalsich tu mam clanok o pricinach zapalu prostaty, takze sa chrante, aby sa to nezhorsovalo az do takeho rozvinuteho stadia --- vimax.sk