Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly

Príspevok v téme: Ako vyliecit chronicky zapal prostaty, som zufaly
ondro55

Poradte mi niekto ako vyliecit chronicky zapal prostaty, ktory mi bol diagnostikovany pred 3 mesiacmi. Odvtedy sa dopujem antibiotikmi a vzdy po dvoch tyzdnoch ked ich doberiem tak sa do piatich dni bolesti v podbrusku a problem s mocenim vratia. uz som zufaly. Mam 32 r, chcem si zalozit rodinu, pred 5 mesiacmi som sa ozenil a nedavno som sa dopocul ze vdaka chronickemu zapalu prostaty nebudem schopny splodit dieta. Myslim ze mam aj premnizene kvasinky lebo mam hruby biely povlak na jazyku a doktor mi predpisal k antibiotikam aj lieky proti kvasinkam. Som otvoreny kazdemu sposobu liecby. za radu dakujem.

Serdzionator

Servus! Mne na to pomohla biolampa a diéta..to svetlo ked je polarizované preniká hlboko do tkaniva a podporuje v bunkách imunitné a regeneračné procesy..to jediné som si zapamätal a všade to opakujem :D :D.A to ja mám len takú za 150 eur.Diéta spočívala len v tom že som rapídne znížil cukry..nechal som len tie kvalitné (celozrnná ryža, sem tam grahamový rožok,pohánka)...biolampu mi poradili na bioskin.sk..už som mal v košíku horské slnko ale povedali mi že to je blbosť..to je len povrchové.Biolampu sa nedajte ofajcit..to svetlo musi byť polarizovane inac neprenikne do hlbky.

Matty78

Zdravim,tiez mam ten problem,uz 8 mesiacov,zacalo to z nicoho nic,mozno som prechladol,ale take bolesti ake mam neprajem nikomu,zapali semennikov,prostaty,mocove,vsetko,url antibiotika a nic,skusam alternativu nic,bolesti hradze,semennikov,pali vsetko,pred mocenim po moceni,uz som zufaly a neviem,co dalej

Mesac

Toto u doktora asi nedáš. Antibiotiká ti nepomožu len možno na začiatku trocha. Uroblóg mi sám povedal že toto je nejaká nová choroba že predtým to muži nemávali takto často. A že ked aj mali tak sa to dalo rýchlo vyliečit. Mám za sebou pár tažkých rokov bolesti sú asi u každého iné ja som mal ten horší stav stálo ma to aj manželstvo lebo ako chlap som bol nepoužitelný. No dnes som z toho vonku ale doktorovi za to nevdačím aj ked sa snažil. Je to nadlho nerátaj z úspechom za mesiac. Toto fakt chce riadnu dávku trpezlivosti. Musíš dat do poriadku hlavne imunitu a predovšetkým nájst odborníka ktorý sa v tom vyzná. Ja som mal štastie na doktorku Albertovú z Bratislavy bolo to ale v rokoch ked ešte naplno pracovala dnes ti nepoviem či sby si sa k nej ešte dostal musí mat už dost rokov. Treba hladat niekoho ako ona kto tomu rozumie a nedoničí ti telo antibiotikami tie ti aj tak nepomožu. A ked ti doktor povie že sa s tým máš zmierit jak mne, tak od takého utekaj.

Defcon

Tusim, ze termin nebakterialny zapal prostaty si urolog vycuca z prsta vzdy ked nevie co dalej a hlada nejaky dovod na predpis atb. -(

Matus33

Prezil som si zapal prostaty, bral som antibiotika a k tomu aj Wobenzym. Pocul som o nom, ze zabera aj na taketo pripady, tak som vyskusal a som rad. Drzim palce.

Slavo78

Ja sa už trápim 5 rokov so nebakterijálnym zápalom prostaty, tak viem,ako sa cítiš,vystriedal som troch urologov a nič, všetci len atb mi dávali ,ale na to vôbec nezaberajú, keď tam bakteria nie je,vyskúšal som všetko možné cez diety až po akupunktúru na ktorú stále chodím,aj mne sa zhoršil momentálne stav po dovolenke pri mori, prostata potrebuje suché teplo skús sa ponahrievať uv lampou mne to torchu pomáha a dietu bez sladkostí . Hádam sa Ti polepší.

Patrikx

Mám rovnaký problém už skoro rok, antibiotiká striedam čajmi liekmi a neviem čím všetkým, urológ absolútne nič nepomôže, najhoršie bolesti eú v noci nemôžem spávať, cez deň často na wecko, neviem čo ešte vyskúšať....