Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie

Príspevok v téme: Krčna chrbtica, pocit na odpadnutie
zukume

Dobry den.mam 21.mam problemy s krcnou chrbticou,chodila som na neurologiu,rehabilitacie(elektroliecba),EEG-dobre, ocne-dobre,RTG-kriva krc.chrbtica,no zhorsuje sa mi to.bolieva ma hlava,je mi zle,hlavne v MHD mam neustale pocit na odpadnutie,strach,musim hned vystupit,zavraty,hlavne v uzavretych priestoroch bez pristupu vzduchu mi je zle,proste mam uz problem pohybovat sa po meste,aj za sedenia mi je zle,stracam vedomie,trpnu mi niekedy ruky,cvicim ale necitim zlepsenie,mam pocit neustaleho smadu,uz naozaj neviem co mi je,citim sa slabo,tazko sa mi dycha,mam ist este na neurologiu,lenze dalsie tabletky uz nechcem,nerobili mi dobre,neviete mi nejako poradit?na koho sa obratit alebo ake vysetrenia este podstupit... dakujem za kazdu radu! Zuzana

Rheinecker

ahojte chcel by som sa tiež poradiť....mám problémy s tŕpnutím končatín a trupu...začalo sa to pred pár týždňami.......pri niekoľkohodinovom šoférovaní....začalo to chodidlami....prešlo to od nôh až po hruď....a mám stŕpnuté aj dlane a prsty..začalo sa to 2-3 prstami....viete mi niekto poradiť...od doktorky som dostal Aullin a Mydocalm, ale nezlepšilo sa to.....keď sa nakloním dozadu, tak ma to bolí v oblasti krížov a občas pichne na bokoch a medzi lopatkami...teraz skúšam bioptron a zdá sa mi, že bolesť chrbta trochu ustúpila, ale tŕpnutie pokračuje......pls mailom ďakujem

Rheinecker

ahojte chcel by som sa tiež poradiť....mám problémy s tŕpnutím končatín a trupu...začalo sa to pred pár týždňami.......pri niekoľkohodinovom šoférovaní....začalo to chodidlami....prešlo to od nôh až po hruď....a mám stŕpnuté aj dlane a prsty..začalo sa to 2-3 prstami....viete mi niekto poradiť...od doktorky som dostal Aullin a Mydocalm, ale nezlepšilo sa to.....keď sa nakloním dozadu, tak ma to bolí v oblasti krížov a občas pichne na bokoch a medzi lopatkami...teraz skúšam bioptron a zdá sa mi, že bolesť chrbta trochu ustúpila, ale tŕpnutie pokračuje......pls mailom ďakujem

ti.ti.ti

Tie lieky zo dna na den nepomôzu.Ked tak rýchlo sa cítis lepšie to asi od toho,ze si sa ukludnila nič iné ti neni.Psychika robí svoje.To je dobré ked veris tomu ze liek ti pomôze.Hned máš pozitivne myslenie a je to lepšie.Kedy máš ist na kontrolu?Môže sa stať aj také niečo ze nebude to celkom fajn od tých liekov.Treba povedať môže ti to vymeniť.Veľa trpezlivosti to potrebuje,pokiaľ ti fakt nasadí to pravé.Môže byť aj to prvé to pravé.Prajem ti to!!!

Dunyjo

Zdravim Vas vsetkych pod dlhsom case (nefunkcny inet)... No taqze ludkovia bol som na tom vysetreni u psychiatra...taq sme sa rozpravali kecali povedal som jej vsetky priznaky aj o tom ako som bol v strese zo skoly a taq...ona mi nato ze to moze byt kludne nabalovany stres vlastne ze stres strieda dalsi, jednoducho cloveku príde zle a hned si zacne vsugerovat hlava ze je zle a potom sa to odzrkadluje, dalej ze v com robim chybu je to ze vlastne rano ked sa zobudim hned myslim na to ako a kedy mi priide zle, toho sa mam vyvarovat (keby to bolo taqe lahke), dalej ci pocitujem aj uzkost a pod....taq som jej povedal ze ako to je ze aj uzkost citim ked mi je zle. Zavrsili sme to asi tym ze na najblizsej kontrole cca o mesiac jej mam pripomenut ze ma posle psychologovi + mi predpisala nejaqe lieky proti uzkosti a depresiam, zevraj mi to zacne ucinkovat po 2 tyzdnoch az mesiaci (vola sa to nejaqo CIPROLEX, sorry nemam tu tie tabletky pri sebe nechcem klamat), ale ludia poviem Vam, ze asi od vcera t.j. nedela sa citim troska lepsie dako si to prestavam uvedomovat, ci uz tie tabletky zabrali alebo ten rozhovor, uvidiime, budem informovat...a asi na Vase rady navstivim aj toho psychologa, doktorka povedala ze on bude vediet presne eliminovat tie faktory ktore tieto priznaky (zavrate, pocity na odpadnutie) spustaju... Vela zdaru budem informovat...Drzim palce

jana 11

Ahoj Zuzana,ak je to krčná chr.tak sa obrať na neurochirga a nie neurologa!!!!ja som momentalne po op.a tiež som chodila 6r.ku neurologovi,skončila som pri neurochirgovi na stole,nelutujem...držím palce

paula1510

čaute ľudkovia. Ja by som sa Vás chcela ešte opýtať, aký máte názor na športy ako volejbal, behanie, cyklistika a korčule. Lebo neviem či to krčnej chrbtici nejako neubližuje. Ale zbaviť sa týchto športovej je pre mňa dosť ťažké:( fest ďakujem za každú radu a názor

bio

medena satka je velmi ucinna pri problemoch s krcnou chrbticou.Satka je
univerzalna,takze pomaha pri roznych
bolestiach. V pripade zaujmu,napiste na
e-mail.

nick

ake mas paula skusenosti s medenou satkou? pomaha? co sa vysokej skoly tyka tak nemaj strach urcite to zvladnes, cez skuskove je to mozno trosku viac ucenia a stresu, ale to k vysokej skole patri, zivot vysokoskolaka je vsak velmi fajn