Pásomnica

Príspevok v téme: Pásomnica
sikmen

zdravim mam pasomnicu... teda ta potvora zo mna vylieza uz 3-ti tyzden, ale stale mam tie iste priznaky ako keby to bolo zive ... a v bruchu citim na tom istom mieste pohyby... neviem, ci je to uz mrtve a iba doznievaju problemy s mrtvym parazitom alebo je este zivy... uzil som praziquantel dokopy uz 12 gramov este ma caka 6.... plus este vermox... staci to?? lebo uz to trva dlho... dakujem za odpovede

eftun

A ty s tym mas nejake skusenosti,ked si tu pisal,ze das kontakt na niekoho,kto sa ich dokaze zbavit.Posli aj mne kontakt na tu osobu ak je to mozne,mailovu mam nizsie

eftun

GoFruit,
Armanove prispevky som citala,ale skoda je ze,tu uz nechodi neviem ci to skoncilo hepyendom:-)
Ja som iba zacala alb+prazi,ale co som citala skusenosti inych,tak sa im priznaky stale vracaju,ze je problem sa toho zbavit:-(

GoFruit

Eftun napis co vsetko si brala ak mozes. Inac mozno pre vas bude užitočná tema paraziti co tu bola. Arman ma dost zaujimave info.

eftun

sikmen
presne viem,o com pises,ja to mam tak isto...iba clovek,ktory sa s tym nestretol-neuveri.
Ja som nepochodila ani na infekcnom,len co na mna pozerali ako na blazna a nakoniec tak asi aj skoncim,pretoze vsetko vyyhubit je tusim nemozne...napis ako si dopadol na inf.

odpovedam

cesnak, cibula nie je blbost, ako na ktore. lubia ich jedine motolice (a vlastne celu lilac rodinku, teda aj por, pazitku,.. - potrebuju ich latky pre svoj vyvoj), ale spolahlivo nicia najma prvoky, tiez proti mrliam, skrkavkam su dobre.

GoFruit

Ja ta chapem.
Len blbec si mysli ze parazity sa ho netykaju.
Napis mi mail, poslem ti kontakt na jednu osobu ktora by ti pomohla ak by si za nou zasiel.
harmonialuv@gmail.com