Vitiligo

Príspevok v téme: Vitiligo
Branoo

Mate niekto skusenosti s tymto pigmentovym ochorenim?
Neviem ci ho mam, ale podla toho, co som pozeral na inarnete by to mohlo byt ono.
Objavili sa mi biele flaky na semennikoch. A malinke biele bodky mam aj na ramenach.
mate niekto dake skusenosti? da sa to v zaciatkoch stopnut? Nechcem, aby sa to rozsirilo.
Vdaka!
---------------
Vitiligo - www.zdravie.sk

Ďaďaxxx

ViTILEM je to co Vam pomoze nevahajte a objednajte si ho naozaj funguje uz behom par tyzdnou aj na starsie skvrny....

Jirooooo

Prosím Ta natalija pošleš mi kontakt na tu pani doktorku z Bratislavy, ktora liečila vasho syna na vitiligo mam taký istý problém z mojim 9 ročným synom a som s toho velmi neštastná

Ladka

Dobrý den, ten krém, jak doporučuje Paulínka171 - La Roche Posay-MELA-D existuje,ale má opačný účinek-zesvětluje pigmentové skvrny, tedy nic pro nás.

denisa

dobry den, prosiiim poradte mi nejaku lekarku alebo zdravotnicke centrum kde sa mam v Bratislave obratit s Vitiligom? dakujem.

paulínka171

no tak mamina mi kupila na Vitiligo taky jeden krem a celkom mi aj zabera ale pouziavala som ho len v lete alebo tak ked bolo tak leplo a nie cen zimu ale teraz asi o mesiac si to zacenem davat lebo sa mi cez zimu Vitiligo velmi rozsirilo. A povedala som si ze nebudem nosit sekne!! neznasem VITILIGO naco aj existuje =( no dobre ten krem sa vola La Roche Posay- MELAD.. ahojte a ozvyte sa ak ste nieco vymasli na mojej e mailovej adrese : p.budzelova@centrum.sk

markaurel

ahojte, mne kozna zatial predpisala mast Protopic 0.03percentnu s natieranim rano a vecer,a brali krv na stitnu zlazu,dalej uvidim,ale odporuca 2krat tyzdenne na UV 311nm fototerapiu,ale neviem ako to bude nakolko pracujem a mam tam cestovat 40km,nasiel som aj 311nm UV lampu za 150Libier tak premyslam si ju objednat. No dnes som natrafil aj na novu studiu ohladne exktraktu z cierneho korenia tu je link:
vitiligocover.com

no kym budu dake vysledky neviem ci sa dozijeme, ale niektory zacali skusal ekstrakt olej z cierneho korenia skusim ho asi objednat tu su linky:
shop.ebay.co.uk

www.aroma-pure.com

a tu je daky popis:

www.organicfacts.net

a tu je Melagenina o ktorej sa dost pise:

-odkaz odstránený-

no pri kazdom lieceni sa odporuca UV 311nm.