Ako vybrat meno pre dceru

vebe

Ale hadam v zaplave mien nejake len vyberiete. My ked sme vyberali meno, tak som si povedala, ze malo by sa to hodit k priezvisku (aby z toho nezvniklo nieco ako Iris Cibulova), potom malo by to pekne zniet aj ked sa to zakrici niekde na dvore, potom-Slovencina je jazyk, ktory pre deti pouziva zdrobneliny, takze malo by sa dat dietaku pekne povedat povedzme Samko, Marosko, Vaneska .....to len tak ako priklad) a potom aby mu aj deti v skolke a v skole mohli pekne hovorit (viete, ze deti vedia byt k sebe protivne a blbe meno vie na dlhe roky jeho nositelovi poriadne zneprijemnit zivot).

2565

My máme doma Alžbetku a Katarínku. Ja určite preferujem slovenské mená a nie nejaké Chiara, Zaira, Rianna, Tymothy, Aaron a pod.

pomov

prosííím sme s manzelom zufali:postastilo sa a ocakavame dvojcata dievcatka ale ja som 6 mesiaci a estes tale nijake meno vybrate nemame neviete poradit????,,

Majisko

Ja som dala svojej dcére d pred 20 rokmi meno Riana , dnes keby to tak bolo tak by sa povedalo , že ako po spevačke teda nejakej tel. hviezde ako to dávajú naši občania. Ale to meno sa mi páči a dokonca za socializmu sa nachádzalo v zozname povolených mien.