Ako vybrat meno pre dceru

bashka55555

no..mne sa paci sara sofia ella ale aj pavla je pekne,....no kazdemu sa paci nieco ine poznam jedneho co sa vola mikulas mraz...jeho rodicom sa to asi paci ale chudak..

Karolinnka

nepisem sa tu tak preto, lebo som si zalozila tento nick este pred zmenou mojho mena takze som sa pisala karolina a dala to na Caroline kiara..

tak neviem

hej karolinnka a aj to cudzojazycne meno pouzivas voriginalnom zneni v beznom styku??asi nie, ked si si ho ani ako nick nedala:-)))

lorelaaai

mne sa paci meno Lorelai, Lori, ale svojej dcere by som ho asi nedala:)
Simona, Romana, Kristina
Sebastian, Richard, Roman
ziadne zazraky....:)

Karolinnka

ja mam tiez cudzojazycne Caroline kiara a priezvisko tiez a je to ok... nic v zlom ale mena ako anička a betka tak to je horsie ako cudzojazycne....

zuza www

myslim ze mien pre dievca je na vyber dost-mne sa paci NIKOL,TAMARA,ADELKA.a hlavne treba si to dat dokopy aj s priezviskom. niak mi nesedi kombinacia napr.Vanessa Valachova

ludianeblaznitestymicudzojazycnymimenami:-))

mena sa maju vyslovovat, tak ako sa v danej krajine vyslovuju,takze na Slovensku napr.Rachel je Rachel,si predstav ze to vyslovis pre nejakou starsom pani uradnickou, ta sa ale zapoti pri zapsie toho mena;-)) a takisto,myslim,si,ze mnohi ludia si neuvedomuju ze meno by malo ladit s priezviskom.