Ako vybrat meno pre dceru

angeles

baby teda niektoré mena ako vanessa, alebo ta dorota no hrozne cosi...ved myslite aj na tie deti ako sa budu v buducnosti citit...hroza fakt...
pekne mená Laura,Kamila, pre chlapca sa mi velmi páči Richard alebo Samuel...

Karolinnka

a ked by som mala dceru tak by som rozmyslala nad melania, amelia,kiara.. je vela mien a chlapec ? david, daniel,damian,ryan,jakob...

Karolinnka

ahoj piki a ty sa vlasne ako volas ? predstav si ze ja sa volam karolina kiara a moja sestra dala svojej dcere meno Rachel, podla mna je to pekne meno a slecna ma uz 12 rokov a aspon ked v triede povedia rachel tak je tam len jedna teda ne celej skole je jedna rachel! a volame ju rejčl tak sa to ma aj citat..

laurikaa

mne sa pacia tieito:
dievcenske: Lara,Laura,Lea,Ella,Vanessa,Cynthia,Sophia,Rebecca , Mischell,Emma,Laurel
chlapcenske:Sebastian, Simon,Oliver
Nepaci sa mi,ked rodicia davju detom typicke slovenske mena,po rodicoch,starych rodicoch. Mam 15 a vtedy este nebol boom exotickych mien , ale kvoli svojmu menu sa v tej zaplave simoniek a inych modernejsich mien citim neisto ..

sweetberry

a prve pohyby si uz mala ??:DDD ja som daal meno podla najintenzivnejsich kopov babatka :DDD kukla do kalendara a celkom sa mi aj meno pozdavalo :DD tak sa aj dcerka dnes tak vola ;D

zuzana82

ja mam vybrane mena,ale nemam deti :-)))
Laura, Elizabeth, Sophia - mozno vsetky 3 jednemu dievcatku
pre chlapca Jurij