som psychicky na dne

ivka:(

ludia preco to vsetko robite?pokus o samovrazdu aa take veci??ano chapem je toho vela koli rodine pratelstve aa chalanovi ale netreba sa najskor nad tym zamyslet ako to treba napravit???mozno postaci par slov moznoze ospraveddlnenie alebo len sa porospravat medzi 4 ocami staci tak malo .....tak preco si brat jeden zivot?????????

t!nna

jaja...hehe dakujem ze si dodpisala=)..no to mas pravdu,urcite si zasluzim ale chcem sa tak aj spravat a dokazat to=(musim asi fakt dospiet lebo som zo seba fest zmatena a necitim sa vo svojom tele najlpsie vsetko je take,cudze,nic sa mi nepaci=(akoby som tu nepatrila

jaja

t!nka...v tvojom ceku sa skoro kazdy citi podobne,netreba sa tomu poddavat,clovek zistuje kto vlastne je a akym smerom sa chce uberat...ale samozrejme,ze to vsetko pekne co mas si zasluzis,neopovaz sa pochybovat :DDinak by si to predsa nemala...snaz sa aj nadalej,to je to najdolezitejsie.a neboj,odpisu ti aj tak:D

t!nna

:D:D:Dboze som slepa...az teraz som si vsimla ake su tieto prispevky stare...asi mi nikto neodpise thak newa..som xela najma radu od damaxy:D...ale asi tazko..tak ahojte=)

t!nna

Ahojte.citam si tu tieto prispevky a strasne som sa potesila ze som na take nieco narazila.Som typicke 16-rocne dievca,ktore ma problemy sama so sebou=(viete mam take pocity a prolbemy ze newiem cim mam skor zacat..podla mna by som aj ja potrebovala pomoc...VIETE,ja ani nemam velke problemy su to take typicke problemy teenegerske,ale pre mna su to problemy,ktore mi vedia pokazit den,tyzden,naladu..a kvoli tomu som neznesitelna ku kazdemu k rodicom,bratovi,priatelovi,kamartkam..stala sa zo mna neznesitelna osoba ktora sa newie tesit zo zivota=(uvedomujem si to a snazim sa zmenit,ale nedari sa mi...som slaba=(mam priatela,ktory je ten najlepsi chalan na svete na svoj vek je nenormlane vyspely,mudry, inteligentny a nechcem ho stratit lebo je to velka osobnost..lenze on ma 18 a ja 16 aj aj napriek takemu malemu vekovemu rozdielu JA citim rozdiel..ja som este !nedozrele" dievca,ktore vedia rozhadzat banalne veci..pripadam si pri nom castokrat ako jeho chvostik,ze som hlupa,skareda, ze si ho nezasluzim=(..je to preto lebo si neverim a newiem si zacat verit..proste ked som s nim som cudna,nase chvile,ked sme spolu by mali byt krasne lenze namiesto toho on je smutny zo mna ...takyto vztah nema vyznam a onedlho prestane bavit nas oboch..CHCEM SA zmenit...chcem sa tesit zo zivota chcem byt stastna..chcem si vazit ze mam taky skvely zivot....mam najlepsich rodicov,brata priatela viem to!..lenze nedokazujem im to ze to viem=(...viete ja ani newiem aku chcem radu...moje pocity su asi take ze...uplne cela sa zmenit,nazory,myslienky,o vyzore ani nehovorim=(to je uz dalsia tema na dlhsiu debatu,samozrejme ze nie som spokojna so sebou...ale chcem byt rozumna a chcem si vsimat a riesit veci ktore su podstatne a nie tie ktore su uplne nepodstatne=(..ale cudujem sa sama sebe..ja si uvedomujem ako sa blbo spravam viem to,ALE newiem sa zmenit,newiem sa prinutit...aj ked sa hadam s mamkou..stale posledny polrok jej uz ani nic nehovorim=(..tak proste vykricim jej do oci take skarede veci..ale uz v tom momente ked jej ich hovorim vie,ze hovorim somariny,ze to nemyslim vobec vazne ale aj napriek tomu to poviem..a to nielen pri mamke=(..ja newiem dost cudne co?..mozno su to uplne blbe problemy=(malinke ja viem=(ale pre mna su,su dolezite a kazia ma arobia ma smutnou..vlatsne to JA SAMA si zato mozem a uz xem sa zmenit ale newiem ako..a HLAVNE UZ NEXEM LUTOVAT SAMA SEBA!..tak ahojte

tamarka1991

Potrebujem pomoc, bo už sama nevládzem! Som úplne na dne, už naozaj neviem čo robiť! Prosím pomôže mi niekto! Už som sa pokúsila sa aj zabiť, ale žiaľ na to nemám! Bolo z toho len trošku krvi! Prosím o pomoc, prosím!

zora

ahojte,je to pekne ako si radite a pomahate..aj mne by sa niekto taky zisiel,priatelia vsetko porozpravali dalej a partnera tym zatazovat nechcem.neviem co robit,dufam,ze to tychlo prejde.ale vy sa drzte a pozitivne myslite:-)

Jarka77

ja.lucka to ma mrzi ze mas taky stav, skus sa naozaj ako ti damaxy poradila porozpravat s mamou.Je to urcite tazke. Ja som tiez mala velku barieru s mojou ale teraz je to podstatne lepsie rozpravame sa a je to fajn.Mas cely zivot pred sebou vies ako si ho mozes pekne zariadit rob vsetko hlavne pre seba aby si bola spokojna a tak. Si sikovne a mudre dievca dostanes sa z toho.

Jarka77

Ahojte dievcata. Ina som rada ze uz lepsie, mne uz tiez je lepsie uz sa viem aj tesit zo zivota.Na druhy tyzden idem na kontrolu k psychiatricke citim sa ovela lepsie.Tiez sa snazim brat si zo dna len to dobre ako damaxy pise ona mi velmi psychicky pomaha. Zlata ja sa fakt cudujem ze ti povedala psychiatricka ze si zdrava to si asi natrafila na zlu lebo ja som povedala len dve vety a uz mi povedala ze typicka panicka porucha ani som jej nemusela davat otazky ci je to.Potom som sa dozvedela ze moja psychiatricka je prave odbornicka na tuto diagnozu. Hadam ti pomoze toto forum alebo ked tak skus vyhladat inu psychiatricku lebo to nie je sranda aspon ja som mala katastrofalne stavy a teraz uz nemavam.