som psychicky na dne

cica

nie je riesenie samovrazda,mozno sa teraz citis zle a velmi ale pridu chvile ked bude vsetko vyborne.ver tomu lebo VZDY je dovod ZIT.ak nie pre niekoho tak urcite pre nieco!!! TO SI PAMETAJ.a ty mas pre co zit!!!!mas matku ktora ta urcite velmi lubi!a tym co by si urobila ,stratila by to najdrahsie v zivote!ahoj barbi a drz sa

Jarka77

www.psychologia.sk tu si pozri bezplatnu pomoc. Dnes mi na tejto stranke dali kontakt ja som tiez tam dnes volala. Odhodlala som sa lebo chcem byt fit a aj ty budes.Mna objednali na pondelok.Dolezite je aj podla mna nenechavat veci len tak.Zivot mame len jeden.Drzim ti palce

barbie

taq to je super ze o tom nemusi vediet moja obvodna lekarka... som sa rozhodla ze v pondelok pojdem k psychologicke sa informovat

Jarka77

plne suhlasim s basilikom. Ja mam tiez pocit asi ze vyhladam psychologa, nikdy som predtym nebola ale vazne od vcera nad tym uvazujem.Ako som spominala mam z nicoho nic pocit dusenia a som z toho zufala,nechcela som si pripustit ze to bude psychickeho povodu ale asi budem musiet.Barbie urcite aj ty vyhladaj psychologa podla mna to tiez nie je ziadna hamba zijeme strasne stresujucu dobu.Psycholog ti urcite neuskodi len ked tak pomoze.

basiik

barbie neboj sa. ja tym prave tera zprechadzam a nie je to nic strasne. prave naopak. s obvodnou lekarkou nemusis nic riesit. jednoducho si zisti kontakt na nejaku psychologicku-su aj zadarmo. ona sa bude len s tebou rozpravat, nikomu bez tvojho suhlasu nemoze nic povedat, a keby bolo treba, poradi ti nejaku psychiatricku, tak ako aj mne. vacsinou poradi a da kontakt na nejaku, ktoru pozna a vie, ze bude pre teba dobra. kasli na predsudky a chod... bude to len lepsie!! a mozno ani nebudes potrebovat psychiatricku, jedine keby si potrebovala brat lieky, lebo na to treba odbornika, co ma na to skolu. nie je to vobec znamka toho, ze si "sibnuta" ani nic podobne. mne to strasne pomohlo, mala som depresie, lebo som bola velmi vela rokov psychicky aj fyzicky tyrana otcom. velmi ti odporucam zahodit predsudky. drz saa!!!:-)))

kat

nemusis sa vobec bat ist ku psychologovi, moze ti len pomoct, tvoju maminu urcite trapi co sa s tebou deje, a urcite to vidi aj bez toho aby si jej o tom povedala...ked jej povies ako sa citis a ze to chces vyriesit, urcite ty s tym rada pomoze