Zarastajúci necht

janík

ak sa zapaľuje na vonkajšej strane ,daj si urobiť pečeňové testy.Čo sa palca týka akupunktúrou na 2-4 sedenia by sa mal vyliečiť a potom preliečiť i pečeň 4-5 sedení

lu

mne pediker poradil pri strihani nechtov spilovat vrchnu cast nechta v strede co mozno najviac. povedal mi ze ked sa necht oslabi v strednej casti, sam si zarastajuce konceky zdvihne, aby oslabene miesto spevnil. odvtedy, co si tak to pilnikujem nechty, uz sa mi konceky nezapaluju...vyskusajte, mozno pomoze aj vam

la

mala som veľké problémy s nechtom, pomohol mi jeden pedikér, volá sa pán Kráľ..je to lekársky pedikér alebo také čosi, nie obyčajný, používa rôzne ihličky a zákrok je veľmi šetrný..Sídli na Blumentálskej ulici, číslo si nepamätám, ale je to hneď pri pivovare Stein..mám naňho mobil:0908705941

lenik.levik

mne pomohla homeopaticka mast Arnica, je dostat v lekarni aj bez predpisu.urcite odporucat vyskusat. mne necht zacal zarastat 2 mes po porode a dlho sa mi to tahalo az pomohla arnica. teraz mam uz 1.5 roka pokoj.

Baraka

Ja si to liečim tak, že si urobím repíkový odvar,a namačam si to v čo najteplejšom, až kým nevychladne a to robím 3 x denne, príp. podľa potreby. Neutieram, necham zaschnúť a tak po 3 dňoch je to fajn a nemusia strhávať necht. Prešla som aj tým. Teraz som v pohode.

johny

Ja som mal podobny problem. najprv mi strhli cast nechta ale to nepomohlo.potom znova a zase nic. isiel som k druhemu doktorovi. ten mi to ztrhol znova a ja som to potom nejak liecil lebo to nebolo uplne ok. uz ma totiz nebavilo stale s tym chodik k doktorovi. takto to bolo az dva roky, dalo sa s tym fungovat ale ked sa prihodilo zakopnutie tak sa to rychlo vratilo. nakoniec som mal operaciu nechtoveho lozka a teraz je uz pokoj. mam to sice trosku zdeformovane ale je to v pohode. pekny den.

Dug

A Ivka 1: je nejaky problem to napisat sem, aby si to mohol precitat hocikto? Myslim ze je viac ludi ktorych to zaujima, a nebudu vsetci posielat mail.