Zarastajúci necht

Tany

-odkaz odstránený-
Niesom si na 100% istá či je to ono ( poznám len podľa fľaštičky) no malo to štetinky ako ma aj lak na nechty bolo to priesvitné a riedke ako voda... keď si vypýtate v lekárni mali by vám to ponúknuť, prajem Vám všetkým skoré uzdravenie

Tany

AHojte ja som mala rovnaký problém od malička (8 rokov) nikdy som s tým u doktorky nebola lebo kamarátovi to takto trhali a nič sa nevyriešilo.... mama mi raz v lekárni kúpila vodičku ktorá zmäkčovala necht a potom nezarastal už mám 7 rokov pokoj .. idem pozrieť tú vodičku na nete ak ju nájdem hodím vám tu link ;)

Katarína

Tak to už je čo že sa bojíte ísť na chirurgiu? alebo že to je strašne bolestive? ja mám 15 rokov a trápim sa s tým už od 12.Na chirurgii som bola už ani neviem kolko krát a ta bolesť sa dá v pohode prežiť.stlačím dlane,zatnem zuby a injekcie už su pichnuté.A som velmi rada že si to neliečim sama doma pretože nechcem zase trpieť v tých bolestiach.Ked zacítim že už ma bolí hned tam ideme a doktor je rád že prídeme skor lebo vám vela z nechtu nestrhne.Mne povedali že mi bude zarastať kým mi noha neprestane rásť.Tomu síce neverím ale tak za pokus to stojí :)

JarkaMart.

Mne tiež diagnostikovali zarastajúci necht na nohe, ale ukázalo sa, že to je len zle odstrihnuté. Po ošetrení pilníkom bol o dva dnu úplný pokoj. Návod som videla tu trendynechty.sk

lilijen

Dobry den prajem, moja znama mala taky isty problem... necht jej po opakovanych zapaloch museli asi 3x strhavat. Nakolko to bolo velmi bolestive, dala si poradit a kupila si Bioptron. Kazdy den si svietila lampou na postihnute miesto a zapaly sa uz nezopakovali.. Skuste si o tom precitat na www.bioptron.seneea.sk

vilaamalka

inak tu vatu pod zarastajuci nechet mi tiež odporučil chirurg po tom čo mi nechcet strhol a mam pokoj s nechtami už 20 rokov, takže to zabera

ladybebe

vlastnu skusenost nemam, ale moja sestra si so zarastajucim nechtom uzila viac ako dost, tiez jej ho par krat cely strhli, a potom natrafila na chirurga, ktory jej doporucil hned po vymoceni noh vtlacit si na miesta kde zarasta kusocky vaty, a praktizuje to uz s uspechom roky

doodle

ja som bol na jednodnovej chirurgii 3x, par mesiacov pokoj a potom zas rastol tak jak nemal takze som u chirurga stamgast. Doporucil mi strhnut cely necht ale vidim ze mnohym z vas to nepomohlo tak uz ostava naozaj len ta moznost polozit palec na klat a seknut sekerou:)taka malickost a boli to jak svina,no hadam sa v blizkej buducnosti vyvinie univerzalny pripravok ktory to dokaze liecit.

tinus8

tak ja som si svoj zarastajuci necht vyliecila s aloe vera (ziva rastlinka, list som vzdy rozrezala na dve polky pozdlzne), ktore som si prikladala a potom este aj propolisovou mastickou a s repikom.... vyskusajte