Zarastajúci necht

Jakub Uhnak

Vám všetkým čo máte problémy so zarastajúcimi nechtami
Ja som mal 4 roky problémy so zarastajúcimi nechtami ,riešil som to najprv rôznymi masťami a močením nohy v repíkovej vode,no nepomohlo mi to ,začal som to riešiť inak,išiel som ku chirurgovi ktorý mi to spravil,to nebolo všetko necht zasa dorástol ,nepáčilo sa mi to lebo som sa tešil,že stým budem mať pokoj,a zasa sa mi rezal do palca ,potom som našiel iného chirurga ten mi to urobil ale odbornejšie,ale aj tak nebudete mi veriť ale na ďalšom palci sa mi to stalo tiež išiel som teda k chirurgovy ,spravil mi to ,zasa sa to vrátilo na obidvoch palcoch na nohách-veľká bolesť ,poznáte to,takto to trvalo ešte 4 krát(chirurgicky zakrok) ,už ma to fakt nebavilo tak som povedal,že do dverí chirurga už viac nevstúpim,tak som to nechal ,jeden príbuzdný z rodiny stým mal problémy ale počul som ako to riešil,tak som to spravil aj ja ,vraj šiel na pedíkúriu v leviciach,tak som teda išiel,pani čo mi to robila tak sa stým veľmi vyznala ,zneškodnila infekcciu a iné problémy avšak bezbolestne ten necht upravila(žiadne rezanie ani bolesti) ,necht podložila tzv. chirurgickým drôtikom (33euro),ktorý držal necht aby ďalej nerástol ten necht mi tvrdne,na kontrolu o 5 mesiacov,hovorím bezbolestne!!!!!!!!!!!!,a teraz necítim bolesť ani mi z boku nerastie necht ,ničoho sa nemusíte báť podotýkam bezbolestné ,povedala mi keby ma začalo niečo bolieť tak sa mám nahlásiť už to mám dva mesiace-chirurgický drôtik ,tá pani sa fakt vyzná,poradí vám určite,URCITE SKUSTE POMOZE VAM NA 100% ,dám vám aj adresu ,nemusíte sa ničoho báť ,aj keď ten necht máte v nahoršom stave tak vám tá pani určite poradí ,hlavné je sa nebáť a prísť oznámte to aj iným známim ktorý tento problém majú,ja hovorím z vlastnej 4ročnej skúsenosťi a tá adresa:vebová stránka je: www.pedikurastudio.sk presná adresa je aj nastránke ale pre istotu Kontakt
Business Hotel Astrum Laus****
1. posch., vľavo od reštaurácie
P. O. Hviezdoslava 2A
934 01 Levice
telefón: +421 908 839 483
e-mail: info@pedikurastudio.sk
Prepáčtemi moju gramatiku mám 17 rokov ,chcem vám poradiť aby ste stým nemali problémy skúste to ,je to milá pani ktorá vám pomôže URCITE :)
Ďakujem vám za moje vypočutie a dúfam že som vám pomohol.....

sowa

PEDIKURA JEDNOZNAČNE!!!!
dnes su pedikerky školene na tieto veci a vedia mnoho riešeni ako nechet vyliečit !rôzne druhy šponovania, vypodloženia)
moj muž mal hnisavy zapal , rastlo mu už dive maso a po navšteve skvelej pedikerky, ktora mu to vyčistila, vypodložila a vyšponovala, dala prostizapalovu mastičku, dnes ani nepoznat , že tam vobec daky problem mal.
chyrurg nechet strhne a tam len problemy začinaju!!!

siminii

je to veľká pliaga keď má niekto tieto problémy. Tiež som tým trpela dlho a bola som na chirurgickom zákroku a našťastie od vtedy mám pokoj

vedjasomto

Syn mal hnisavy zapal na nechte - pomohol vecerny repikovy kupel na nohy a potom rano a vecer Tea tree oil - dve kvapky na necht a za 4 dni bolo po hnise. Dobre je zalozit sponu na necht a vkladat kusky vaty pod zarastajuce nechty - na boky. ZIADNE MASTE ! Predtym mal problem na druhej nohe, rezali mu to a nemohlo sa mu to zahojit 2 mesiace.

matusa_buky

Fuha to musí byť riadne nepríjemné. Mávala som s tým problémy keď som bola mladá, ale teraz už našťastie nie. Ale hneď som vedela príčinu, ja som si ho totižto zle zastrihávala

Denisa 7

Dobrý deň, ak môžem poradiť, vyhľadajte najbližšiu pedikúru - medicinálnu, kde sa venujú šponovaniu nechtov, je to cesta, ako sa problém môže vyriešiť.

-odkaz odstránený-

Martinmmmm

Prst (respektíve necht) si namočte do vretej vody. Ja osobne som si dal zovreť vodu, chvilu počkal a následne som palec ale 10 krát vložil do vody tak na 3 sekundy.... snažill som sa čo najdlhšie .... necht mi zarastal viac krát a toto mi vždy pomohlo

Tany

Až teraz som si všimla že odkaz bol odstránený takže tu je názov produktu ,, SCHOLL TINKTÚRA PROTI VRASTANIU NECHTOV 14ML"