nemozem otehotniet

veronika

ahojte dievcata a zeny, prosim o radu. Na jesen sa chystame s partnerom vziat, som panna, cakame so sexom do manzelstva. V oktobri som objednana gynekologicke. Pravdepodobne zacnem brat antikoncepciu. Po kolkych dnoch od zaciatku bratia antikoncepcie som chranena ? A 2.otazka : Myslite ze je pravdepodobne ze bez antikoncepcie hned otehotniem ? Ked tu citam tie prispevky zien ktore nie a nie otehotniet, tak som prekvapena...

tesorino

aj ja mam ten problem, uz vyse roka sa s manzelom snazime a stale nic, uz som tiez zufala, aj som chcela na to nemysliet ze sa to podari, ale neda sa neto nemysliek ked po tom babetku tak moc tuzite...

ariadna

ja sa pokusam zo svojim manzelom otehotniet uz 9 mesiacov.Bola som u doktora a on mi povedal, ze to je nic preto ze som si dala pichnut injekciu proti tomu ,abi som bola tehotna.Lenze to bolo v juli minuleho roku.Ta injekcia mala trvat 3 mesiace,a uz 9 mesiacov cakam a nic.Mozete mi poradit co mam robit???

govinda

Ahojte. Ja som dnes bola bola u Dr. Herdzáka 1x, pretože cyklus mám úplne pobláznený a nič moc hormonálny profil. Tak mi povedal, že mi hormo profil zopakuje a uvidí sa ako ďalej.
Inak, ten lekár mi pripadal strašne milý, tak som zvedavá

vonkajsiavyziva

poznám ľudí čo používali Tangkuei a po 3 mesiacoch a miernej úprave stravy sa im podarilo počať. T je vyrobený hlavne z koreňov Archangeliky čínskej, ktorá je preferovaná pre vápnik, vitamín B, železo a horčík. A rumančeka pre jeho upokojujúce účinky. TangKuei ako taký sa používa pri problémoch s otehotnením, s výtokmi, s menštruáciou ako takou, so zápalmi, zápalmi svalov,... je vyvinutý pre ženy ako doplnok k strave. Mám s ním ja ako aj moje klientky veľmi dobré skúsenosti. Dávkovanie je 1 - 3 tablety denne, cena je 640 Sk/ bal ( balenie = 60 tabliet)Nepredáva sa to v lekárňach, je to distribuované jedine cez odborníkov.

neviem

Máte gynekologické problémy? Skúšali ste uz svetelnú terapiu BIOPTRON? Poradím Vám. Napíšte na kryon01@centrum.sk, poprípade mi nechajte svoj kontakt. Spojím sa s Vami.

beata

ahojte. my sme sa snazili otehotniet 9 mesiacov a nic. potom mi dr. nasadila tabletky Clomhexal. Malo to podporit tvorbu vajicok. Skusali sme 2 kury a nic. Potom sme sa prestali pokusat, lebo sme mali nejake partnerske problemy a prave v den, ked sme sa rozisli som zistila ze som tehotna. Teraz ma 13 mesacnu dcerku a pri pomysleni, ze som uvazovala o interupcii mi je zo mna samej zle. Naozaj plati, ze ked po tom prestanete tuzit a mysliet na to, tak sa to podari. Drzim vam palce.

nikina

pre Ivku 1...mozes mi dat prosim ta nejake blizsie informacie, velmi by ma vsetko ohladom tejto temy zaujimalo. dakujem velmi pekne