nemozem otehotniet

katika

ahojte...boze to je smutne ze niekto nemoze otehotniet...my s priatelom sa tiez pokusame ale zatial nam to nevyslo.pokusame sa kratko tak dufam ze to vyjde musi to byt vycerpavajuce.prestala som aj fajcit fakt sa snazim tak dufam ze sa to podari.poradte niekto prosim...co by som mala este urobit?vsetkym podobnym drzim palce drzte sa...

buba

Tiez sa snazime byt teh.no 6 rokou nic,mam za sebou3x umele oplodnenie metodou ICSI no bohuzial nic.Poradte neake vyt.alebo lieky.Neviem co dalej.

Ivka 1

Pri ťažkostiach s otehotnením môžu pomôcť doplnky výživy na prírodnej báze. Obsahujú všetky vitamíny a stopové prvky. Čo sa týka hormonálnejnerovnováhy tak tam sú veľmi dobrým pomocníkom včelie produkty.Častokrát sa stretávam s tým,že obidvaja partneri sú v poriadku a predsa nedôjde k otehotneniu ani po viacerých rokoch nechráneného pohlavného styku.Spolupracujem s gynekológom,ktorý
má v tejto oblasti bohaté skúsenosti.
V prípade záujmu Vám rada poskytnem naňho kontakt.Myslím,že viac ako 50 zdravých bábätiek hovorí samo za seba.

damaxy

ona bola zdrava,ale aj tak sa nachodila ,uz ma to ani nebavilo pocuvat,dokola to isté.ale vidis verila a urobila maximum pre to,grcala 4 mesiace ako tehulka,no.

damaxy

ja mam susedu,ktorej manzel mal problemy bola v Blave,1pokus nevysiel,2 sa podaril,tak sa tes teba to len caka,a viem ze jej nasadili aj horm.liecbu.no to uz tak podrobne neovladam ale ten druhý pokus bol asi po pol roku,a este tam ma aj nieco zmrazené

nada

ja som bola na umelom - zial neuspesne... HAK som nebrala, hormon. profil mam dobry, zistili mi akurat znizenu funkciu stitnej zlazy, to by vsak vraj nemal byt problem. Manzel je ok... a nedari sa uz 10 rokov a ani pri asistovanej reprodukcii... nevie sa zistit v com je problem...

laco

Po sex. styku sa doporučuje pre ženu
zostať ležať na chrbáte,kolená pritiah-
nuté k prsníkom a pod zadoček podložiť
vankúšik a vydržať 5-10 minút v tejto
polohe

alice

ahoj. my mame taky isty problem, snazime sa dva mesiace viem ze je to este malo na to aby som bola zufala, ale... isla som na odber krvi len tak ci mam vsetko v poriadku a zistili mi znizenu stitni zlazu, a znizeny hormon estrogen , zajtra mi dojdu dalsie vysledky, no som uz z toho hotova necitim sa zle je mi fajn na vonok ale asi to tak nieje ked mam vysledky zle.Na stitnu zlazu beriem uz 2 tyzdne lieky.dufam ze sa to upravi.no s tymi hormonmi neviem uz druhy mesiac som nedostala menzes ale tehotna nie som.Koncom novembra som prestala uzivat antikoncepciu.