nemozem otehotniet

nelis

mam neprapravidelny cyklus o babetko sa snazime tri roky,moj pan doktor povedal ze mam male vajicko ale inac som v poriadku co mam robit.dakujem

panika

lucii
niekedy to nejde prave preto, ze zena velmi chce..ak nemate iny zdravotny problem (okrem tej SZ a tu vlastne lekarka ako dovod predbezne vylucila) vyskusaj kuru z alchemilky. Kup si caj,1- 2x denne popijaj (aj 2-3 mesiace) a netrap sa.Nestresuj sa a mozno Ta prekvapi, ako rychlo to pride. drzim paste

luciii

dobry den, aj ja mam problem otehotniet, snazime sa o to uz nejaky ten mesiac, a zacinam mat pocit, ze na vine bude moja stitna zlaza, hoci ma doktorka ubezpecovala, ze najlepsie pre mna bude mat babo.akosi sa nam to nedari,a tak moc by sme chceli

RNG

Nizky pocet spermii u chlapa je casto nasledkom mumpsu, ale aj inych problemov hormonalneho razu.Zvysuje sa sedavymi kupelami(studena voda, brrr)
Povzbudive su Zen Sen, na testosteron je tribulus terestris a mnozstvo inych(maca,horny goat, erycoma long jack,avena sativa...)

jan zz

Dobry den...
zdravy sa Vam student vysokej skoly odboru zdravotnicky zachranar...
Ako sme sa ucili v skole, pri probleme s otehotnenim mozu byt viacere faktory ci uz od muza ci uz od zeny... Ak chcete mat bezproblemove otehotnenie, je dobre sa stretnut aj s odbornikom, ktory Vam moze poradit v com alebo v kom je chyba a moze Vam pomoct aj s ordinaciou, co by bolo prinosom pre Vase miminko... A co sa tyka ze aj chlapy su bezchybny to nieje pravda, aj chlap moze javit znamky impotencie, tak ako aj zena...
To je moje odporucanie
Vdaka za precitanie, zelam vela stastnych chvil pri stavani dalsieho zivota...

olala

precitala som niekolko prispevkov, ale nikde som necitala, ze ci nie je problem u chlapa. dal sa vysetrit aj vas chlap, alebo si zase myslia , ze su bezchybni?
Mat vas problem, tak to riesim ako prve a az potom seba. Ved vysetrenie zien je ovela narocnejsie, po vsetkych strankach. prosim budem rada , ak budete reagovat. Dik

RNG

Prirodzene prostriedky na upravu hormonov:
Yam(divoky mexicky) senovka grecka, pupalkovy olej, damiana a tiez zensky "zen sen" Dong Quai.
Je aj Progesteronovy krem, s pravym progesteronom, nie syntetickym progestinom.

ale

ariola:
citam tu vela pribehov, ako maju zeny problemy otehotniet, a pytaju sa co maju robit? comu ale nerozumiem dost dobre, treba ist predsa k lekarovi, treba sa dat vysetrit, aj partnera, a lekar ti povie co je vo veci, neviem ci ti tu niekto poradi mojka, pretoze kazda zena ma iny organizmus, na kazdu zabera nieco ine. A coraz viac je neplodnych zien, coraz viac maju zeny problemy otehotniet, je to dobou, je vela stresu, a toto vsetko na to vplyva. Strava atd..........,doba je sice modernejsia, mame dostupne skoro vsetko, ale co sa plodnosti tyka tak je to na figu. Kukni na nase stare mamy :-) Vtedy rodili deti a deti, preco? Lebo papali to co si vypestovali, vsetko bolo zdrave, dnes mas vsade umelinu, v jedle, vo vode, skratka vsade, nic nie je uplne zdrave. Takze sa necudujem, ze je problem otehotniet. Ale chod pekne k lekarovi, a skus najst s nim riesenie, prajem vela stastia aby sa ti podarilo mat babätko.:-)

eggi

Ahojte baby.
Mám tiež problém s otehotnením. Máme už jedno dieťa ale má už 5 rokov. Už vtedy sme mali problém. Musela som si merať b. teplotu, aby som zistila svoje plodé dni.
Po dlhšom čase skúšania som otehotnela. Bola som z toho už vtedy zúfalá. Prešlo 5 rokov a ja zasa nemôžem otehotnieť. Už to skúšame rok. Môj ginekológ mi poradil aby som si merala opäť teplotu. Meriam, ale je to zvláštne. Počas celého môjho ciklu nemám vyššiu teplotu ako 37.0 Nemáte s tým niektorá skúsenosti???
Podľa obrázka na mojom kalendáriku by som mala mať teplotu po ovulácii až 37,6
Neviete náhodou či tam nie je nejaký problém????
Prosím o radu Ďakujem

energia

ahojte, je mi ľúto, že máte tieto problémy, ja sama mám vlastné dve deti, a pár detí ku ktorým som pomohla. Zaregistrovala som, že vo všetkých príspevkoch sa ten problém pripisuje hormonálnej činnosti, ale problém s otehotnením môže byť aj úplne inde. Najčastejšie sa stretávam s tým, že príčinou je metabolizmus tukov - problém okruhu pečeň-žlčník, tuky sa spracúvajú za pomoci žlče, ktorá sa tvorí v pečeni, ženské pohlavné hormóny potrebujú tuky, sô ich neoddeliteľnou súčasťou, viditeľné je to u dievčat ktoré veľmi schudnú-zastaví sa menštruácia, väčšinou sa to potom rieši antikoncepciou, ale tá akurát dodatočne zlikviduje hormonálny systém, a potom je problém sa z toho vymotať. Podľa mojich skúseností je dobré najprv EAV prístrojom zistiť v akom stave sa nachádza celý organizmus ( nielen hormóny),potom väčšinou pristupujeme k cielenej hĺbkovej detoxikácii, a potom sa podporia najslabšie orgány kvalitnými prírodnými prípravkami, ktoré sú obohatené o bioinformácie ( to je to čo dokáže zregenerovať bunky). Konkrétnejšie informácie môžem podať na mojej mailovej adrese. Veľa šťastia